Koupě cee´du

Odpovědět
Joey
Příspěvky: 10
Registrován: ned led 07, 2007 1:22 pm

Re: Prodejci

Příspěvek od Joey »

Petos píše:Myslim, ze je dobre, ze jsou mezi nami prodejci. Vzhledem k nedostatku vozu (teda spis motoru). Take naceneni prislusenstvi me potesilo...:)
Zajimalo by me, jak nekteri z vas (zakazniku) muzete vedet, kdy se vas milacek bude presne vyrabet a kdy prijde k prodejci. Take na sveho cekam......:)
Já jsem od prodejce věděl pouze to, že bude v březnu a to nevěděl, jestli na začátku, v prostředku či na konci. Objednával jsem ho na začátku ledna a už ho mám doma. Trvalo to skoro přesně 2 měsíce.
KIA ceed 1.4 LX 80kW r.v. 2007, kompass blue
Reklama
 

manntigon
Příspěvky: 1
Registrován: pát bře 30, 2007 5:27 pm

Příspěvek od manntigon »

My koupili Cee'd v Novém městě na Moravě. 1.4 LX. Čekali jsme asi 3 týdny. prodejce super, věděl o autu všechno, i o výbavě, příplatku a dokonce vzali našeho fordíka Ford Ka jako protiúčet, i když už bylo chudák dost starý.
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

No nám prodejce "slibuje" 2 až 3 měsíce čekání :cry:
Tak doufam, ze se plete
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

tak me bylo řečeno že ve ctvrtek ho vyexpedovali z ziliny. dokonce jsem ho mozna potkal kdyz jsem jel pres hranici ze slovenska ve ctvrtek vecer. byl tam kamion plny ceedu a i v moji barve,bezova,s alu kolama. do 14dnu ho mam doma :lol:
Kosťa
Příspěvky: 43
Registrován: ned bře 18, 2007 8:41 pm

Příspěvek od Kosťa »

Z tvých příspěvků to vypadá, že si čekal jen cca měsíc, že?
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

jo. 28.2. nebo nejak tak jsem ho objednaval. prodejce mi napsal do smlouvy duben-kveten ale rikal ze to muze byt i drive. a heleme se zacatek dubna a uz si za mnou jede :D takze i vy co to mate az na kveten neveste hlavu dockate se taky a uz asi brzo
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petos »

Tony píše:tak me bylo řečeno že ve ctvrtek ho vyexpedovali z ziliny. dokonce jsem ho mozna potkal kdyz jsem jel pres hranici ze slovenska ve ctvrtek vecer. byl tam kamion plny ceedu a i v moji barve,bezova,s alu kolama. do 14dnu ho mam doma :lol:
Kdo ti rekl, ze ho vyexpedovali? Prodejce? To by me zajimalo kde to zjistuje.... :?
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

No mně to řekli na zastoupení Kia Chodov...Otázkou, jestli je to vůbec pravda to, co říkají...My objednávali 2.2.07 a před 14-ti dny nám řekli, že auto bude vyrobeno 21.3. a cca do 10-ti dní by mělo být k prodeji..Dnes je 3.4. a prodejce říká, že další várku čeká až za 14 dní..Takže tu výrobu bych bral taky s rezervou..Musí tam být šílený bordel, když ani neví, kdy se co vyrábí a kdy má auto být k prodeji..A to nás prodejce ujišťoval, že se každé auto dělá na jméno a objednávku..Tak kde je problém...Navíc značení barev ze Žiliny je také síla..Např. Q8 má být béžová metla a hle ono je to takové tmavě šedé až hnědé..Navíc jak píšu v jiném příspěvku, když jsem byl v pátek u prodejce, stál tam cee´d s krásně prohnutými dveřmi hned u pantů a sloupku..Jak kdyby to rovnali pajcrem...Jak se tohle může dostat z továrny vážně nevím...No snad to byl ojedinělý případ, ale chudák člověk, kterýmu tohle přijde..Já bych to nechtěl..Jsem zklamán, protože to čekání je nekonečný, visí na tom prodej auta atd. atd...Slováci nám někde zaspali :lol:
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

normalne mi to zavolal prodejce. predtim asi tyden jsem mu volal jak to vypada a rikal ze si to zjisti a ozve se. ale musim pockat jeste asi tak max 14dni protoze to ikdyz nevim proc vezou prvni do prahy na centralu a odtamtud se to zase rozvazi. a urcite to delaji na jmeno. ja tam totiz byl v te fabrice na exkurzi a kazde auto ma na sobe stitek se vsim co tam ma myt a pro koho atd. jo a ty pomackane dvere se musely stat behem prepravy protoze tam to neni mozne. tam vraceji kazdy blby plech kvuli skrabanci!!! no to kvalita tam je fakt neuveritelna! proto sem do toho auta taky sel :D
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Příspěvek od Mirda »

ivošek píše:22704R sada vyhřívání předních sedadel 4650,-Kč

Doporučené MOC bez DPH, bez montáže, popřípadě bez laku.
Zdravim. Ve čtvrtek jsem si objednal (ne v Brně) Cee'da 1.6 v plný palbě. Za příplatek jsem si ještě koupil vyhřívaný přední sedadla. Mno, co mě zarazilo je, že si za ně prodejce naúčtoval 9709 Kč. Vim, že těch 4650 je cena doporučená, bez DPH a bez práce, ale neni 10 000 trochu moc? Poprosil bych o co nejrychlejší odpověď, aby se to dalo kdyžtak ještě řešit... Díky
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

no je to teda dost ty vyhrivane sedadla. treba Skoda ktera je mimochodem dost draha v tech prislusenstvich za to chce jen 5900kč
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

:arrow:
Naposledy upravil(a) kia mechanik dne stř dub 25, 2007 8:44 pm, celkem upraveno 1 x.
ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

Příspěvek od ivošek »

ivošek píše:Nazdar Kosťo, ber v ale v potaz, že si nepřiplácíš jen disky! Když si ke svým 18"palcovým připočítáš ještě pneu, tak se dostaneš tak na 28tis., ale to bys musel sehnat něco hodně levnýho..
Jinak jsem se díval a v technickém průkazu je u 1,6 CVVT zapsaný největší možný rozměr 225/45 R17, to znamená, že tyto kola na autě můžeš použít. Mrknu ještě jak budu mít možnost jestli je to stejné i u 1,4, páč se to tam může lišit..
Jinak, 16"disky od Kie jsou pouze tři typy, ten čtvrtý jsou 16"poklice a zatím je skutečně možnost objednat pouze jedny..


Zdravíčko, konečně jsem si vzpoměl...v technickém průkazu 1,4 jsou zapsané největší možné pneu "pouze" 205/55 R16, takže sedmnáctky by se do technického průkazu museli nechat zapsat.
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Příspěvek od Mirda »

Mirda píše:
ivošek píše:22704R sada vyhřívání předních sedadel 4650,-Kč

Doporučené MOC bez DPH, bez montáže, popřípadě bez laku.
Zdravim. Ve čtvrtek jsem si objednal (ne v Brně) Cee'da 1.6 v plný palbě. Za příplatek jsem si ještě koupil vyhřívaný přední sedadla. Mno, co mě zarazilo je, že si za ně prodejce naúčtoval 9709 Kč. Vim, že těch 4650 je cena doporučená, bez DPH a bez práce, ale neni 10 000 trochu moc? Poprosil bych o co nejrychlejší odpověď, aby se to dalo kdyžtak ještě řešit... Díky
Nebo jinak: Za kolik bych bejval měl vyhřívaný sedačky od vás?
ivošek
Příspěvky: 37
Registrován: sob srp 12, 2006 9:46 am

Příspěvek od ivošek »

Podle všeho, ať počítám jak počítám, dostal bych se i s prací na 8000,-Kč víc ani rana. Počítám materiál, 2hodiny (500bez dph/hod) práce na jedno sedadlo.
Záleží, jakou mají servisní sazbu a jak jsou šikovní mechanici, protože předpsaná doba montáže není, já od kluků ze servisu mám potvrzený ty dvě hodiny..
Odpovědět