gumy

Odpovědět
lungo
Příspěvky: 8
Registrován: pon led 03, 2011 11:03 am

gumy

Příspěvek od lungo »

Zdravim Chlapy poradte jake letni koupit na Sorento. Ted tam mam of road gumy 240 70 16 a na leto bych nechtel takove drapaky. Diky za rady
Reklama
 

Sonz
Příspěvky: 23
Registrován: úte bře 01, 2011 6:20 pm

Re: gumy

Příspěvek od Sonz »

matador izzarda 60%cesta 40% teren, alebo conquera 80%cesta 20%teren
Pre prípadné otázky pre istotu posielajte aj ako súkromnú správu.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: gumy

Příspěvek od viktor »

Zdravím všechny.Prosím o ohodnocení pneu Matador Conquera.Výrobci samozřejmě píší,že lepší neexistuje.Díky za odpovědi majitelů,nebo vytvořit nějakou recenzi vlastních skušeností bez ovlivnění výrobců a prodejců různých značek.Díky
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od viita »

Jezdím na Konquerách, nejsem na toto téma odborník, mám na nich najeto pouze cca 20 tis,takže životnost neumím posoudit, ale na suchu nijak nehučí, na mokru vedou dobře,vyvážit šly taky v poho, neházely víc, než jakékoli jiné, já je sehnal za 1300,- Kč kus, tak víc jsem nepátral, na běžné použití v pohodě, jsou jistě lepší gumy, ale za tuhle cenu ... :wink:
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: gumy

Příspěvek od viita »

Jo a ještě k Izzardám, jezdil jsem je (31x10.5) na Fronteře, je to asi lepší průměr ale na běžné použití super, a po najetí 45 tis km byly ještě cca na 40%, hlučné taky nijak nebyly.Používal jsem je v létě i v zimě,na silnici i v terénu , tam taky šly pěkně,prostě spokojenost, šel bych do nich klidně znova.Celkově mám názor že za daný peníz dělá Matador dobrý gumy.Fajnšmekr asi ale bude volit něco jiného :D
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
kapitan252
Příspěvky: 32
Registrován: stř čer 01, 2011 7:25 pm

Re: gumy

Příspěvek od kapitan252 »

Ja mám Matador Conquera a sú súper. Nehúčia, v zákrutách sedia, dobrý odvod vody za jazdy. Cena bola 85€/ks. Odporúčam.
Premek
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 13, 2011 9:44 am

Re: gumy

Příspěvek od Premek »

Můžu jednoznačně doporučit Michelin Latitude Cross, jezdím na nich asi měsíc a nemužu si je vynachválit. Téměř nehlučné, sedí na suchu i na morku v mírném terénu super, ve velkém terénu jsem ještě nezkoušel.
Patricius135
Příspěvky: 32
Registrován: úte pro 15, 2009 12:48 pm

Re: gumy

Příspěvek od Patricius135 »

Ja som mal TOYO all terain A/T. bola to super pneumatika, nehlučná dobrý záber v teréne, samočistiaca schopnosť ihned vypadávali nánosi blata z dezénu a takisto veľmi dobrá životnosť. celkovo spokojnosť
Uživatelský avatar
gizmino
Příspěvky: 22
Registrován: ned lis 21, 2010 10:39 am
Bydliště: Hlohovec

Re: gumy

Příspěvek od gizmino »

cawes, ja mam NOKIAN 245/65/R17 aj letné a aj zimné a max.spokojnosť a aj cena je velmi slušná.
Kia Sorento 2,5 CRDi EX, AT, 125kW,170PS, r.v.2008, koža, full výbava, tempomat, nezávislé kúrenie...
Odpovědět