TCS

Odpovědět
bono.p
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 02, 2007 4:38 pm

TCS

Příspěvek od bono.p »

Zdravim vsetkych. Nikde som si nevsimol zmienku o protipreklzovacom systeme pre Cee`d.
Osobne si myslim, ze by mal byt sucastou ESP, ale isty si nie som.. Je to skor otazka pre tych z Vas co maju Ceeda s ESP. Ma to integrovany protipreklz?
Reklama
 

bobs
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 05, 2007 10:06 pm

Příspěvek od bobs »

Vskutku nikde? :D V ceníku je psáno: "Stabilizační systém ESP + TCS, BAS" za příplatek. A protože ESP mám, mohu ti potvrdit, že TCS tam skutečně je.
bono.p
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 02, 2007 4:38 pm

Příspěvek od bono.p »

Dakujem za odpoved :) To je dobre...praveze mam pred sebou cennik v tlacenej podobe ktory som si osobne zobral z predajne :lol: a tam ani zmienka o TCS. Tak fain..myslim ze sa oplati priplatit ked tam je aj BAS. To je dobra vec. Niekolko krat som to uspesne odskusal na P406.
bohus
Příspěvky: 9
Registrován: čtv kvě 10, 2007 9:34 pm

Příspěvek od bohus »

No v slovenskom cenníku je skutočne napísané iba ESP viem že určite je tam aj BAS ale TCS neviem malo by to tam byť automaticky zatiaľ som to ešte neskúšal. Musím to vyskúšať. Predajca tvrdil že to je súčastou ESP
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

protiprokluz sem protiprokluz tam... ja ho mam taky a na křižévatce mi stejně zahvízdaj gumy. což by něměly,ne?
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
bono.p
Příspěvky: 5
Registrován: sob čer 02, 2007 4:38 pm

Příspěvek od bono.p »

Ono to je tym, ze TCS pri konstrukcii aku davaju do Ceedu a ostatnych beznych aut je ucinne hlavne na klzkom povrchu ked uz je auto v chode. Ale pri rozbehu na snehu je tiez asi lepsi ako nic :) Len treba tiez narabat jemne s plynom.. Bavoraky pokial viem do rychlosti 30 alebo 50 za hodinu (uz si nepamatam presne) pribrzduju kolesa zadnej napravy. Je to rychlejsie v tych rychlostiach ako privriet skrtiacu klapku. A vobec najlepsie to ma urobene monopost F1.. pokial viem v pripade potreby neodpali valec..resp upravi zapal.
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

ESP

Příspěvek od sTiLL »

Ja som kupil EX bez ESP a teraz rozmyslam ci to nebola chyba. V lete mi dajme tomu nechyba, ale v zime sa moze hodit... Uvidim po prvej zime :)

Skor mi momentalne chyba tempomat, jazdim hlavne dialnicu, neviete niekto ci sa da dokupit, kedy a zakolko? Predajca mi tvrdil ze sa to da, ale este nevie detaily...
white_ceed
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 16, 2008 10:24 am

Re: ESP

Příspěvek od white_ceed »

sTiLL píše:Ja som kupil EX bez ESP a teraz rozmyslam ci to nebola chyba. V lete mi dajme tomu nechyba, ale v zime sa moze hodit... Uvidim po prvej zime :)

Skor mi momentalne chyba tempomat, jazdim hlavne dialnicu, neviete niekto ci sa da dokupit, kedy a zakolko? Predajca mi tvrdil ze sa to da, ale este nevie detaily...

muzes si poridit tempomat za 15.000kc i s praci.
misko
Příspěvky: 2
Registrován: úte úno 24, 2009 4:47 pm

Re: TCS

Příspěvek od misko »

a ten tempomat je mozne namontovat na ake motory?? teda.. preco to na niektore ide a na niektore nie??
Odpovědět