trošku překopávám ten korejskej zázrak

Odpovědět
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Nedoporučuji nízkou cenu, je to na úkor kvality a spolehlivosti. Sám vím jak dokáže potrápit levnej krám a jaká je odysea to reklamovat a na výměnu nemaj pak kus protože v mezičase to nahradili dalším jiným krámem. Nyní již kopuji tu nejlepší kvalitu bez ohledu na cenu.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Reklama
 

viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od viktor »

A opět máš pravdu chlape.Do levného krámu,levná kamera.(Tvá slova "Poměr cena - kvalita).Kombinace Čína _ Korea nemá chybu.Myslím že v té kombinaci se nebude nic hádat.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

viktor píše:A opět máš pravdu chlape.Do levného krámu,levná kamera.(Tvá slova "Poměr cena - kvalita).Kombinace Čína _ Korea nemá chybu.Myslím že v té kombinaci se nebude nic hádat.
No jo,dlouho ses neozval :D Zase další pecka :wink:
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Vzhledem k tomu že všechny kamery jsou Made in PRC tak Sorento je nejspolehlivější článek. Zatím si na jěj vůbec nestěžuji a to již čtyři roky. Když vidím co má za starosti koncern VW tak z mého pohledu je kvalita Made in Korea zlatá.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od viktor »

Ó,šťastná to žena.Nikdy nezklameš.
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od ParnosCZ »

Tak toto mi dnes doslo na emila :D myslim, ze dost dobra kamerka i samozrejme cena taky http://www.levnealarmy.cz/eshop/cerne-s ... vrb21.html
Ja osobne pouzivam tuhle a je dost velika , ale senzor je super.
http://www.alza.cz/prestigio-roadrunner ... heureka.cz
tady jeste recenze a display jde vypnout je tam chybka :)

http://pctuning.tyden.cz/hardware/36-os ... ny?start=7
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Protože se blíží technická tak nastal čas namontování katu a to pouze na tuto akci. Po čtyřech letech jsem vyndal bez jedinýho problému propojovací trubku a namontoval zcela novej kat a za čtvrt hodiny bylo vše hotovo. Paráda je že po zvednutí Sorenta loni o 45 mm nemusím ho zvedat na hever a vše jsem udělal rovnou. V tomhle je Soreno perfektní, vše krásně přístupný. A podvozek je bez jediný koroze díky mému ošetření u novýho auta. Takže se to vyplatilo.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Dneska jsem byl s O1 1,8 T a Sorentem na technický a vše doladlo na jedničku, zcela bez závad. U Sorenta mi řekli novinu a to že přední rámy jsou zakázaný, ale já odpověděl že jak jsem to nový koupil v Německu tak je to od tamtud i s autem a že jestli je to velký problém že to namístě odmontuju protože jsou to čtyři šrouby. Ale nebylo to třeba protože se jedná o starou montáž a tak se to tolerovalo. Novej by ale neprošel bojuje proti tomu EU a nějakej přípis z MD. Takže konec dobrej vše dobrý.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Jirka N. píše:Dneska jsem byl s O1 1,8 T a Sorentem na technický a vše doladlo na jedničku, zcela bez závad. U Sorenta mi řekli novinu a to že přední rámy jsou zakázaný, ale já odpověděl že jak jsem to nový koupil v Německu tak je to od tamtud i s autem a že jestli je to velký problém že to namístě odmontuju protože jsou to čtyři šrouby. Ale nebylo to třeba protože se jedná o starou montáž a tak se to tolerovalo. Novej by ale neprošel bojuje proti tomu EU a nějakej přípis z MD. Takže konec dobrej vše dobrý.
To jako,že rám si na Sorento dejme tomu nemůžu namontovat?Nebo je to omezený rokem či co?
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

Pánové rám na předku je zakázanej docela dlouho pokud máš auto dovezený a nemáš ho zapsanej v tp tak se boj toho až někde někoho nadrbeš a jeho pojišťovna tě stáhne z kůže :D :D :D Ano narážím na tvůj názor na můj pevnostní nárazník ty seš na tom úplně stejně jako já tenkrát sem na to nereagoval neboť sem tušil ,že tady jednou na toto téma PŘEDNÍ RÁM vypukne debata na offroadforu se toto řešilo asi stokrát.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Co mí říkal technik tak že to vůbec nemůže bejt namontovaný. Proto jsem mu řekl že je to Holanďan koupenej v Bavorsku a s rámem a jako nový auto. Na to neměl řešení a tak to nechal s tím že prý policie to může postihnout. Jenže nemůže protože se nevozí velkej techničák sebou a tak nikdo nic tedy neví. On ten problém je asi větší protože říkal že podle posledních informací se budou z moci úřední odhlašovat auta dovezená za USA která byla přihlášená bez EU certifikace a E značení na přiíslušenství. Auta která mají DOT na příslušenství tak by měla být zlikvidovaná z evidence. To je v nějakém přípisu z MD i s tima rámama.
Já to neřeším a budu to používat dál, je to bezva věc ve městě :D
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

Proč velkej tp ,tažný máš taky v malém tp a ten rám se tam píše též.Skoro všechny auta co maj tento doplněk tak ho nemají zapsanej a že to máš koupený v nějaký vesnici za čárou nikoho nebude zajímat tady seš v česku a tady platí tvrdá ruka těch našich zákonodárců a rozkrádačů našich peněz :P :P Spousta sorent měla namontovaný trubky od kobry nebo jak se ta firma jmenuje bejval to jako takovej dárek nebo možná kompenzace za to ,že kupuješ mrdku.Na mojem zázraku taky a mám veškeré doklady o odborné montáže a jsou mě k prdu tak je jednou použiju až nebude toaletní papír.V této republice a v celé zas...é eu je akorát tak zajímá bezpečnost chodců a ciklistů v případě střetu s autem,ale mě zajímá ochrana mého majetku a tím je auto tak si ho prostě chráním pro případ střetu se zvěří.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

To neřeším že to není v malém Tp, stačí jak udělali chyby při přepisu z COC listu do velkýho techničáku. A to není nic proti dnešní informaci známého který si vyzvednul papíry z depozitu a nechal si vystavit novej malej techničák. Tam nasekali takový množství chyb že když to viděl doma tak nevěřil že je to k jeho autu. Asi maj ty data v registru nějak popletený tím přesunem v loňském roce.
Kat je zase vymontovanej a na dva roky je zase v regálu. Ještě mě pochválili že mám nový kat, to jak svítil novotou. Jenže je to tím že je od nova v regálu a tím šetřím naftu a třeba i turbo :D
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

Tak se blíží chvíle kdy ten můj korejskej zázrak opustí prostor dílny cca po 3 měsících.Auto už zavrčelo tak motor se snad povedl a bude ještě chvilku jezdit. Doladím ještě lpg doplechuju spodek nahážu samolepky zapojím všechny elektro kokotiny co sem tam přidal a hurá na stk.Jinak asi mám jedinej třímístnou verzi :lol: :lol: až vyjedu ven tak udělám nějaké foto ať je co kritizovat
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

David-Petr píše:Tak se blíží chvíle kdy ten můj korejskej zázrak opustí prostor dílny cca po 3 měsících.Auto už zavrčelo tak motor se snad povedl a bude ještě chvilku jezdit. Doladím ještě lpg doplechuju spodek nahážu samolepky zapojím všechny elektro kokotiny co sem tam přidal a hurá na stk.Jinak asi mám jedinej třímístnou verzi :lol: :lol: až vyjedu ven tak udělám nějaké foto ať je co kritizovat
Ba jo.No a k rámu ještě to,že se to nabízelo jako další výbava.Tak a co teď?
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Odpovědět