trošku překopávám ten korejskej zázrak

Odpovědět
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

nic jezdit dokud to jede :lol:
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

David-Petr píše:nic jezdit dokud to jede :lol:
Asi tak.Jeto na 4 šrouby.Nelíbí se?Tak lehnu a mám to dole za pár minut.Čili ať si každej trhne nohou.By mě sakra zajímalo,kolik je těhle rámů napsanejch.Vždyť ty kozy na magistrátu si pletou opozici z menstruací.Mě nenapsali ani celou adresu :shock: :shock: :shock: N o jo,ale co může člověk může po tomhle typu kancelářský krysy,která nejdřív přerovnávala Leninovy spisy a teď píše něco do cáru papíru co má název Velký technický průkaz.Asi to přestávám všechno řešit.A hlavně tohle.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

pokud bych měl dodržovat všechny zákazy v česku tak sem si dávno ustřelil palicu a nebo se odstěhoval do snové Austrálie
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Vzhledem k bordelu jakej maj v datech našich vozidel po přesunu dat ze staré databáze tak budoucí změny vyřeším tak že seženu psací stroj se stejným písmem jako je v TP a vše si dopíšu sám. Pak při vystavení nového malého TP se přepíšou data z velkého Tp a hotovo.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Jirka N. píše:Vzhledem k bordelu jakej maj v datech našich vozidel po přesunu dat ze staré databáze tak budoucí změny vyřeším tak že seženu psací stroj se stejným písmem jako je v TP a vše si dopíšu sám. Pak při vystavení nového malého TP se přepíšou data z velkého Tp a hotovo.
A nebo ještě jednoduší.Vytisknout si Kiácký doplňky,zajít s tím na magistrát,ukázat jim,že je to uvedený jako schválený doplněk na auto,nechat to dopsat legoš a hotovka.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Asi by to nyní nešlo, podle technika STK je nějaké nařízení MD na likvidaci rámů. Říkal že z důvodu zvyšující hmotnosti auta, jeho celkové délky a ovlivnění funkce airbagů. Jenže to je vše celkem blbost. Takže novej by nešel zapsat i když se prodává, stejné je to v Německu nyní. Jenže co bylo dříve povolené tak nemůžou jen tak jednoduše zpětně zrušit.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Dneska jsem měl zase zážitek :shock:
Sedím v Sorentu na parkovišti v Čestlicích a najednou se Sori otřásl a já si řekl že buď zemětřesení nebo něco jiného. Tak kouknu do zrcátek a co nevidím. Nabořila se do mě Kia a co je perlička tak bez řidiče :shock: :shock: . Prostě prázdný auto s nezataženou ruční brzdou. Po chvilce přišla blondýna a nejdříve měla starost o své auto a ještě dodala že ruční brzdu nepoužívá :roll: . Naštěstí se nic nestalo strefilo se mi to do gumy 245/70-17 a taky do zástěrky a tak žádná škoda není a to taky zvednutýmu autu kdy mám pod rámem 26 cm místa. Je to čtvrté bouchnutí do mého Soriho, ale tohle byla spíš pusinka :D . Zadní kamera to natočila a je krásně vidět jak se Kia pomalu rozjíždí a nabírá rychlost a pak náhle stojí. To je taky záběr k nezaplacení když se jedná o auto duchů.
Obrázek

Obrázek

Obrázek
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

moc pěkný :D já už taky snad budu jezdit mám novou stk
Naposledy upravil(a) David-Petr dne pát kvě 10, 2013 7:16 pm, celkem upraveno 1 x.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Teda Jirko,ty máš kliku a ta bloncka ještě větší :D
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

To teda jo a ještě jsem rád o zvednutí Soriho o 45 mm, ono to zachránilo zadní nárazník.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Jirka N. píše:To teda jo a ještě jsem rád o zvednutí Soriho o 45 mm, ono to zachránilo zadní nárazník.
Dneska už člověk neví,kdy se mu do auta opře nějaká bloncko-bruneta.Tak nějak mi to připadá,že ty ženský si myslej,že zakroutí zadkem a je vyhráno.Ale jejich přístup je takovej,že se divím,že si nerozbijou někde hubu a navíc jsou nas...,když nedá přednost a ještě se vztekaj.Fakt se divim,že jsou vůbec schopný udělat papíry.A nebo u toho kroutili zadkem?Kdo ví....
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od viktor »

V9š jak ce to říká" Všetký baby sů piče,len moja stará je chuj".Co dodat,letitá pravda.Jen hormonální štvanci budou oponovat,jak je ten jiný živočišný druh nádherný.Ze zásady,něčemu co každý měsíc týden v kuse krvácí a nechcípne to nevěřím.To nemůže být organismus z naší planety.
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od ParnosCZ »

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

co dodat no zase V I K T O R
Ne moc pekny
:wink:
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od viktor »

Co málo pěkný,já jsem dost pěkný akorát ty málo piješ.
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

viktor píše:Co málo pěkný,já jsem dost pěkný akorát ty málo piješ.
Hojky,ja teda dodržuju pitnej G režim,jak se dá;-) Dělám trochu grilovačku.Tak se snažím neuschnout!Škoda,že se nedostanu na ten sraz,asi by jsme si pěkně spolu protáhli trubky:-D
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Odpovědět