otazka na 4x4,uzavierku...

orangi
Příspěvky: 101
Registrován: pát črc 13, 2012 6:39 pm

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od orangi »

Mne to tak isto nesvieti, ale je to pre mňa OK. Proste keď mám zaradené D, na prístrojovke nič nesvieti a som spokojný.
Reklama
 

jumbo78
Příspěvky: 13
Registrován: pát črc 05, 2013 11:54 pm
Bydliště: Jindřichov u Krnova

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od jumbo78 »

Trošku tohle téma oživím. Jaké jsou druhy pohonu u Soriku kolem 2003-2006?
Co je to systém TOD? Mám v plánu teď koupit 3.5 v LPG a na otočném přepínači má 2xx 4HI 4LO.
Nějak se v tom začínám ztrácet ;)
Díky za rady
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od zdeny65 »

jumbo78 píše:Trošku tohle téma oživím. Jaké jsou druhy pohonu u Soriku kolem 2003-2006?
Co je to systém TOD? Mám v plánu teď koupit 3.5 v LPG a na otočném přepínači má 2xx 4HI 4LO.
Nějak se v tom začínám ztrácet ;)
Díky za rady
TOD je automatický systém pohonu 4x4
LSD je samosvorný diferenciál
2HI 4HI 4LO je manuální přiřazení pohonu 4x4 a to 2HI-normální povrch,4HI-sníh,voda a lehčí terén a 4LO je pouze do terénu.
Někdo říká,že je lepší TOD.No možná ano,ale moc dalších hejblátek atd.Lepší klasika manuál.Teda alespoň pro mě teda jo.Protože těch elektronickejch hejblátek si myslím už stačilo....
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
ctiteljan
Příspěvky: 134
Registrován: pát říj 21, 2011 12:25 am
Bydliště: praha 5

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od ctiteljan »

Starší auta s TOD jsou na prd docela mu to trvá než to zareaguje, jezdím leto zima s vyndanou pojistkou zlatá zadokolka, je stím vedší sranda
Sorry
Příspěvky: 6
Registrován: sob lis 20, 2010 11:55 pm

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od Sorry »

ctiteljan píše:Starší auta s TOD jsou na prd docela mu to trvá než to zareaguje, jezdím leto zima s vyndanou pojistkou zlatá zadokolka, je stím vedší sranda
Jakou pojistku máš vyndanou? A nepůsobí to nějaké problémy, když je TOD vyřazený?
Zkusil bych to taky, minimálně na léto.
Sorento 2005, 2.5 CRDi, automat
ctiteljan
Příspěvky: 134
Registrován: pát říj 21, 2011 12:25 am
Bydliště: praha 5

Re: otazka na 4x4,uzavierku...

Příspěvek od ctiteljan »

Po roce ježdění s vyndanou 13 pojistkou jsem tech. problém nenašel nic se neprojevilo jen menší spotřeba,lehčí kormydlo, ale je to fakt pro fajnšmejkry na vlhkym povrchu to je sakra přetáčivý a blbě se vyjíždi na trávě do kopce nebo do lesa akorád hrabe a nic. mam Sorento JC 103kw manuál TOD 04/2003 já jí vyndaval kvuly rozdílum velikosti kol na nápravách předchozí majitel prdel na přehazování kol takže tam byl rozdíl 3mm
Odpovědět