Tak už ji někdo máte? Napište zkušenosti.

Odpovědět
LiborF
Příspěvky: 3
Registrován: ned srp 19, 2007 12:56 pm
Bydliště: Košice

Příspěvek od LiborF »

Tiež mám asi 2600 km a žiadne vrzanie nepozorujem. Ak má niekto podozrenie, že mu vrže stredný kryt, nie je problém ho vybrať. Stačí podpáčiť a opatrne ho ťahať smerom k sebe (nie hore). Rádio je priskrutkované k stredovej konzole. Potom treba vyskúšať, či to vrzal panel, alebo niečo pod ním. Spony by mali byť potiahnuté filcom, čo zabraňuje vybráciam. Stáva sa, že nejaká pri montáži vypadne a potom môže dochádzať k vybráciam.
Reklama
 

Hurdis
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 15, 2007 8:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurdis »

mám natočeno kolem 5tkm a taktéž mi povrzává levá část středového panelu
Kia Cee´d CRDi LX
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

já mám 30 tis a zatim bez problémů..
rusty
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 21, 2007 7:28 pm

Příspěvek od rusty »

Mám golfa a měl jsem doma Ceed .Tak jsem se projel abych si potvrdil či vyvrátil mýty o značce Kia.
Podvozek bych řekl dobrý jen hůře kopíruje více nerovností po sobě.Brzdy skvělé výbava a uspořádání docela na urovni ale motor sice tichý ale lenoch.
Takže docela mě to příjemně překvapilo
kiko
Příspěvky: 23
Registrován: stř úno 14, 2007 9:26 am

Příspěvek od kiko »

rusty píše:Mám golfa a měl jsem doma Ceed .Tak jsem se projel abych si potvrdil či vyvrátil mýty o značce Kia.
Podvozek bych řekl dobrý jen hůře kopíruje více nerovností po sobě.Brzdy skvělé výbava a uspořádání docela na urovni ale motor sice tichý ale lenoch.
Takže docela mě to příjemně překvapilo
Ešte nam napiš, aký motor má Golf a aký Ceed, aby sme vedeli, čo si s čím porovnaval?!
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

uz mam najeto 6000km a vrze mi volant, zadni dvere, cidla u celniho skla a taky trochu stredovy panel..ja to auto vubec nehonim, jezdim s tim normalne. zatim jsem nekontaktoval kia servis ale brzy asi budu protoze to neni normalni... :evil:
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

rusty píše:Mám golfa a měl jsem doma Ceed .Tak jsem se projel abych si potvrdil či vyvrátil mýty o značce Kia.
Podvozek bych řekl dobrý jen hůře kopíruje více nerovností po sobě.Brzdy skvělé výbava a uspořádání docela na urovni ale motor sice tichý ale lenoch.
Takže docela mě to příjemně překvapilo
no ja mam nejslabsi motor, 1,4 benzin a vubec to neni liny. Golf 5 s motorem 1 ma,4 75 koni - TOHLE JE LINY. Golf 5 1,6 ma stejny vykon jako ceed 1,4 a stejne jsem mu kolik krat uz natrhnul zadek. takze to neni pravda ze Ceed ja liny. I oktavka 2 1.9 tdi na dalnici mel docela problem se mnou..jel jsem 200km/h a nemohl mne predjet. podvozek ja vyborny, s ESP jsem velmi spokojeny, to auto se proste neda odtrhnou ze zeme a to nemam zatim zadny alu kola.
Kia Ceed 1,4 CVVTi
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

rusty píše:Mám golfa a měl jsem doma Ceed .Tak jsem se projel abych si potvrdil či vyvrátil mýty o značce Kia.
Podvozek bych řekl dobrý jen hůře kopíruje více nerovností po sobě.Brzdy skvělé výbava a uspořádání docela na urovni ale motor sice tichý ale lenoch.
Takže docela mě to příjemně překvapilo
jsem na tom stejně jako Cobra Ike..Octávka je lepší s 1.9 TDi PD ale jen TDi se nečape..6e by to bylo líný,to se mi opravdu nezdá..Možná by jsi měl trochu delší dobu jezdit se cee´dem a poznat ho víc..je libo důkaz že se dá jen 200km/h http://www.youtube.com/profile?user=vlastik28
rusty
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 21, 2007 7:28 pm

Příspěvek od rusty »

ty motory: Kia 1,4 a Golf 1,6
Jen jsem do toho montoval dálku a tak jsem se projel.Ale jinak dělám jen audi a VW .
Nechci byt zaujatý ,ale ten motor v Kia Ceed byl opravdu líný.Měl jsem strach s tím začít předjíždět. Hlavně v nízkých otáčkách byl výkon dost nízký a začal trochu tahat až pří 26OO otáček za min.
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

rusty píše:ty motory: Kia 1,4 a Golf 1,6
Jen jsem do toho montoval dálku a tak jsem se projel.Ale jinak dělám jen audi a VW .
Nechci byt zaujatý ,ale ten motor v Kia Ceed byl opravdu líný.Měl jsem strach s tím začít předjíždět. Hlavně v nízkých otáčkách byl výkon dost nízký a začal trochu tahat až pří 26OO otáček za min.
Tak to jo..ty benzinové motory se musí trochu vytáčet,mě přijde že nejvyšší krouták je okolo 4000 ot/min ale ten motor si ve vyšších ot.libuje..nafta je pravý opak..od 2000 ot/min má skvělý zátah..až budu mít auto,tak se mi snad podaří natočit zrychlejí..Jsem rád,že jsi to víc popsal a víme jak jsi to myslel :wink:
Esther´s
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:53 pm

Příspěvek od Esther´s »

Keď tak čítam problémy s vŕzgajúcimi plastmi, odrádza ma to od kúpy. Za danú cenu síce neočakávam kvalitu BMW, ale ak by to malo byť také, ako píše Cobra, asi by som do nej nešiel. To už je moc. Som zvedavý, či sa prípady vŕzgajúcich plastov budú množiť, alebo to bol problém "jednodennej výroby".
jupi
Příspěvky: 3
Registrován: úte črc 17, 2007 10:26 pm
Bydliště: Trnava

Příspěvek od jupi »

Esther´s píše:Keď tak čítam problémy s vŕzgajúcimi plastmi, odrádza ma to od kúpy. Za danú cenu síce neočakávam kvalitu BMW, ale ak by to malo byť také, ako píše Cobra, asi by som do nej nešiel. To už je moc. Som zvedavý, či sa prípady vŕzgajúcich plastov budú množiť, alebo to bol problém "jednodennej výroby".
Asi máš pravdu, treba počkať ešte cca 2-3 roky, muchy vychytajú a malo by to byť slušné auto. Ja osobne mám Fábiu combi 1,9 TDI PD z r. 2002, v plnej výbave, jazdí bez problémov a spotreba výborná. Mám tam namontované nezávislé kúrenie webasto, takže v zime žiadny studený štart a sadám do vyhriateho interieru. Ale tiež pokukujem po niečom novom a cee-d mi padol do oka, ale tie drobné znervózňujúce detaily ma zatiaľ od kúpy odrádzajú.
A ešte doplním a čo tak Hyundai i30, veď je to celý cee_d. Ak si prečítate prospekty a technické údaje, prarametre, kde Hyundai sám uvádza že majú tieto dve vozidlá rovnakú platformu a veľa prvkov spoločných. Otázka je, ktoré je kvalitnejšie spracované. Včera som si ho prezrel na autosalóne v Nitre a dokonca vychádza ešte o niečo lacnejšie a s trošku lepším komfortom.
To je môj názor. :wink:
sTiLL
Příspěvky: 39
Registrován: pon kvě 28, 2007 8:07 am

Příspěvek od sTiLL »

jupi píše:
Esther´s píše:Keď tak čítam problémy s vŕzgajúcimi plastmi, odrádza ma to od kúpy. Za danú cenu síce neočakávam kvalitu BMW, ale ak by to malo byť také, ako píše Cobra, asi by som do nej nešiel. To už je moc. Som zvedavý, či sa prípady vŕzgajúcich plastov budú množiť, alebo to bol problém "jednodennej výroby".
Asi máš pravdu, treba počkať ešte cca 2-3 roky, muchy vychytajú a malo by to byť slušné auto. Ja osobne mám Fábiu combi 1,9 TDI PD z r. 2002, v plnej výbave, jazdí bez problémov a spotreba výborná. Mám tam namontované nezávislé kúrenie webasto, takže v zime žiadny studený štart a sadám do vyhriateho interieru. Ale tiež pokukujem po niečom novom a cee-d mi padol do oka, ale tie drobné znervózňujúce detaily ma zatiaľ od kúpy odrádzajú.
A ešte doplním a čo tak Hyundai i30, veď je to celý cee_d. Ak si prečítate prospekty a technické údaje, prarametre, kde Hyundai sám uvádza že majú tieto dve vozidlá rovnakú platformu a veľa prvkov spoločných. Otázka je, ktoré je kvalitnejšie spracované. Včera som si ho prezrel na autosalóne v Nitre a dokonca vychádza ešte o niečo lacnejšie a s trošku lepším komfortom.
To je môj názor. :wink:
Neviem kolko % ludi ma problemy s vibrovanim plastov, ale urcite to nie je problem ktory ma kazdy. Ak by toto bol jediny problem tohto auta bolo by to super. Zatial mam najazdene skoro 15 000km a vsetko slape perfektne. Ak sem tam nieco vrzne tak jedine ked mi padnu otacky pod 1500 a pritlacim plyn, co sa nema robit, takze to beriem skor ako upozornenie ze mam podradit. pri otackach nad 1900 absolutne ticho v aute.
Esther´s
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:53 pm

Příspěvek od Esther´s »

Hyundai i30 je jednoznačná dvojička ceeda. Ako si povedal - rovnaká platforma. Niečo ako Peugeot 4007 a Citroen C-Crosser. Proste rovnaké autá. Ceed je ale podľa mňa krajší. Autá vyrobené na rovnakej platforme sú charakteristické tým, že minimálne 60 percent všetkých dielov je spoločných pre oba modely, takže kvalita by mala byť porovnateľná.
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Jojo, podvozkově, motoricky to jsou asi stejná auta. Karosářský díl není stejný ale ani jeden. I při crashtestu dostala i30 jenom 4 hvězdičky, takže zřejmě změny nějaké budou. Jinak také se mi cee´d líbí víc.
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Odpovědět