Rádio

Odpovědět
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Rádio

Příspěvek od cmelo »

Potrebujem poradiť ako vypnúť na autorádii "SEEK PI" viem to zmeniť typ PI ale ako vypnúť vyhľadávanie lebo to pípanie mi lezie na nervy. V manuáli som nenašiel. rv. 2009
Reklama
 

scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio

Příspěvek od scenic »

Musi to tam byt. Nechce sa mi ist do pivnice a hladat to. Alebo este lepsia rada vymenit radio. Ten original je strasna sunka...
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Re: Rádio

Příspěvek od cmelo »

ja viem že je to šunka ale mne sa nepáčia tie kaslíky čo to nahrádzajú a prelistoval som teraz celý manuál a tam nieje ani pípnutie o funkcii PI
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Rádio

Příspěvek od scenic »

Kokos no budem musiet najst ten manual asi aby som sa kukol alebo este lepsie nahodit radio s5 do auta :))

Mimochodom, ja som si to zamenil za toto KENWOOD DNX7240BT:
Obrázek
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Re: Rádio

Příspěvek od cmelo »

tento som pozeral len tá cena, ach











EDIT: Necituj prispevok nad tebou, je to uplne zbytocne...
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Re: Rádio

Příspěvek od cmelo »

Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Rádio

Příspěvek od Jirka N. »

Hezký, ale po tom co mi vykradli Octávku kvůli rádiu, tak radši používán osum let staré Kenwoody v obou autech tedy i v Sorentu. Hraje skvěle a nikoho neláká :D .
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Rádio

Příspěvek od Tomas80 »

Nojo copak hracky to jsou pekny, ale bohuzel je pravdou, ze je to akorat dobre lakadlo na zlodeje. Ja mam v aute jeste original KIA radio trojkombinaci :D . Na to poslouchani co potrebuju mi to staci i kdyz teda musim rict, ze me mile prekvapilo, ze to zas tak hrozny neni a hraje vcelku obstojne. A jelikoz kolegyne, kdyz to videla, tak se tomu smala, tak si myslim, ze to uz asi ani nikdo neukradne :)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Rádio

Příspěvek od Jirka N. »

Výhoda starších rádii je v tom že fungují stále perfektně, v mém případě KDC-MP 6090 R a KDC-7090/RY, mráz ani vedro jim nevadí a nemají žádnou soft. chybu. Navigaci nepoužívám na to mám svou paměť. Když slyším kolik navi se každý den ztratí tak jsem rád že nic tkového zatím nemám.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Re: Rádio

Příspěvek od cmelo »

ja viem, ale to som len tak pozeral,

zatiaľ mi moje stačí, ale sere ma to SEEK PI :evil:
cmelo
Příspěvky: 22
Registrován: úte led 19, 2010 10:54 am

Re: Rádio

Příspěvek od cmelo »

nik mi nevie poradiť? v manuáli to nemám...
atheysm
Příspěvky: 1
Registrován: ned bře 07, 2010 4:45 pm

Re: Rádio

Příspěvek od atheysm »

Zdravim.Asi pred tyzdnom som kupil sorentíčko:)no bohuzial bolo dovezene z nemecka a vsetky manuale su v cudzich jazykoch...vsetko som uz zohnal len jedine co ma trapi je radio/DVD JVC KW-AVX706 a absolutne nikde sa neviem dopracovat k navodu v slovencine alebo v cestine...ak by mi vedel niekto pomoct tak mu budem velmi vdacny..diky moc
capdavid
Příspěvky: 1
Registrován: sob čer 19, 2010 12:14 pm

Re: Rádio

Příspěvek od capdavid »

Ahoj lidičky,tak mám stejný problém,jako někteří z vás.Koupil jsem Sorento ,původně určený pro Španělský trh,a nemůžu sehnat manuál v češtině k navigaci LGE LAN8660EK.Umí jen Německy ,Anglicky,a Španělsky.Třeba mi někdo z vás bude moct poradit.Díky moc a dobře dojedte. :?:
Odpovědět