Problem so startovanim

Odpovědět
RobertSK
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 15, 2010 9:39 am

Problem so startovanim

Příspěvek od RobertSK »

Zdravim :) ja mam Kia Sorento 2.5 CRDi 16V a mam takyto problem: ked je motor este nenahriaty(studeny) tak startuje v poriadku,ale ked uz sa nahreje mam problem s nastartovanim(vobec nechce natocit),az pokial nevychladne.Bol som s tym uz aj v servise auto bolo napojene na pocitaci a v servise neukazalo ziadnu vadu len mi vymenili filter. Pocul som ze to moze byt vada napr. s čidlom od teploty,hlavnou žhaviacou jednotkou,štarterom a uhlikmi od štartera. Ak by mi niekto vedel seriozne poradit tak vopred velmi pekne dakujem.
Reklama
 

upex
Příspěvky: 5
Registrován: sob led 02, 2010 6:10 pm

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od upex »

Ahoj,
kolik máš najeto? Dám ruku do ohně za to, že máš špatný nějaký vstřik a pokud to nepoznaj v servisu, tak tam bych už ani nejel. Dej schválně vědět.
RobertSK píše:Zdravim :) ja mam Kia Sorento 2.5 CRDi 16V a mam takyto problem: ked je motor este nenahriaty(studeny) tak startuje v poriadku,ale ked uz sa nahreje mam problem s nastartovanim(vobec nechce natocit),az pokial nevychladne.Bol som s tym uz aj v servise auto bolo napojene na pocitaci a v servise neukazalo ziadnu vadu len mi vymenili filter. Pocul som ze to moze byt vada napr. s čidlom od teploty,hlavnou žhaviacou jednotkou,štarterom a uhlikmi od štartera. Ak by mi niekto vedel seriozne poradit tak vopred velmi pekne dakujem.
RobertSK
Příspěvky: 2
Registrován: čtv črc 15, 2010 9:39 am

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od RobertSK »

najazdenych 150000km.
Sonz
Příspěvky: 23
Registrován: úte bře 01, 2011 6:20 pm

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od Sonz »

mmm.. asi vstreky
Pre prípadné otázky pre istotu posielajte aj ako súkromnú správu.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od Tomas80 »

Ahoj. Prej se ty vstriky daj poznat, podle nejakyho zpetnyho prepadu, jestli propustej nebo ne. Mozna to rikam blbe, ale neco takoveho jsem zahlidl na netu. Nevite co teda by se melo odpojit? Kde je ten prepad?
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od Jirka N. »

Ahoj a jednotlivé vstřikovače jsou vzájemně propojeny gumovou hadičku na jejich vršku, ale ne vždy musí být zvýšený množstní přepadové nafty. Stačí když špatně rozprašuje tryska nebo vázne atd.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
jjjj
Příspěvky: 6
Registrován: sob bře 19, 2011 8:15 pm

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od jjjj »

Mam taky isty problem so startovanim mal som v haji 3 zhavice dal som nove ale nepomohlo to zmeral so vstreky a jeden prepustsa do prepadu tak ho bude treba si vymenit alebo repasovat neviete niekto kde to repasuju v BA a ci to treb a po vymene dat na pocitac alebonahodim a idem :mrgreen:
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: Problem so startovanim

Příspěvek od Bostra »

Možná by ti pomohlo toto: Obrázek.
Bostra :wink:

PS: Obrázek je PDF soubor, tak že stačí kliknout pravým tlačítkem myší a uložit.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
Odpovědět