Sorento a offroad

MatkoG
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 23, 2010 8:41 am

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od MatkoG »

som nasiel nejake uzivatelske recenzie na nete, a pochvaluju si to ako idealnu gumu do kanadskej zimy, tak asi idem na to
Reklama
 

scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od scenic »

No ale v kanade je vacsia zima ako u nas :)
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
MatkoG
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 23, 2010 8:41 am

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od MatkoG »

nuz tak slovensku zmaknu lavou zadnou
MatkoG
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 23, 2010 8:41 am

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od MatkoG »

a este mi prezrad prosim ta kde si ich zohnal, lebo mne sa nejak nedari :(
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od scenic »

Kokos niekde v cr. Skusim napisat uctovnicke nech mi kukne firmu.
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
MatkoG
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 23, 2010 8:41 am

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od MatkoG »

Lebo Sk shopy sice pisu ze ich maju skladom, ale vsetci odpisu ked ich objednam ze dlhodobo nedostupne, pozriem na ceske
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od scenic »

"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od Jirka N. »

Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od Jirka N. »

Dneska na sněhu bylo Sorento špičkové, na zimních gumách Good Year Ultra Grip UG7 jezdí jako tank a i v 20 cm neprohrnutého sněhu. Permanentní pohon funguje jao by auto bylo na suchu, absolutně bez problémů. Jen se musí počítat že 2100 kg se nedá zastavit na místě a proto opatrně na sjezdech z kopců.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Maxi
Příspěvky: 56
Registrován: ned lis 25, 2007 11:28 pm

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od Maxi »

Jo, jo. Mám naprosto stejný pocity. Absolutně nesrovnatelný s osobákem dvoukolkou. Manželka odmítala jezdit Sorentem, že je na ni moc veliké a nemá odhad. Včera uvízla s Citroenem a dětma ve sněhu, tak sama uznala, že takhle to asi nejde a ode dneška přesedá do Sorenta.
KIA Sorento 2010 2,2 CRDi 4x4, Comfort, Automat, 7 míst
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od Jirka N. »

Tak tak ta bezpečnost je na prvním místě a sám mám stejný pocit když přesednu do O1 kterou mám již 11 let. Ta je pouze lepší na jízdu po D1 , má měkčí pérování a ten tankodrom zvládá pohodlnějc. U rámového Sorenta je tvrdší pérovaní a teprve s několika metrákama nákladu je stejně pohodlné. Třeba když jsem dal 300 kg nákladu jen do kufru tak se mírně snížil zadek a hned byl pohodlný jko limuzína.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a offroad

Příspěvek od Tomas80 »

Mam obavy, ze na nasi D1 uz neni pohodle zadne auto. Letos v lete jsem mel tu cest a jeste jsem bohuzel za sebou vlacel vozejk. ALe byl to bes a utrpeni, ktere uz jsem nehodlal opakovat, tak jsem jel spatky vrchem po okrskach.
Jinak letosni zasnezene silnice jsou zatim pro Soriho bez problemu :-).
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Odpovědět