Koupě cee´du

Odpovědět
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Ještě chci poprosit o radu, jestli nevíte někdo, kde berou starší auta značky Kia na protiúčet? Díky předem za tipy - zatím vím o Autorechu v Hradci Králové a Kii v Mostu.
Reklama
 

kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

V Praze V&D Motors s.r.o. Novostrašnická nebo na Leopoldový
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

na protiúčet

Příspěvek od Tony »

nechci ti radit ale myslím že uděláš lépe když si to auto prodáš sám třeba přes inzerát atd. určitě na tom vyděláš více peněz. věř mi vlastní zkušenost ( a to se netýká autoservisu kia )
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

To máš určitě pravdu, ale nemám přehled o tom, jak dobře se dá prodat Kia přes inzerát. Když jsem prodával Fábii, tak jsem to jenom špitl před jedním známým co dělá do aut a odpoledne už jsme měl kupce. Mám obavu, že s tím Riem to nebude tak jednoduché, proto jsem ho chtěl dát na protiúčet, ale ouha, to taky nešlo. Asi ze stejného důvodu. Myslel jsem, že protiúčet je standardní služba, navíc na které autosalón ještě vydělá, ale jak je vidět, asi peníze nepotřebují nebo se jim nechce. Obvolávám teď jednotlivé prodejce v okolí a ti kupodivu protiúčet poskytují, takže holt dám vydělat někomu jinému.
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

zkus www.tipcars.cz a tam si dej ojeta auta a presne tvuj typ. ziskas tak aspon orientacni cenu na trhu. a mezi nama rio je v mnoha ohledech srovnatelne s predrazenou fabii.
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Objednavka

Příspěvek od Petos »

Ahoj lidi, tak jsem si v sobotu objednal Cee`da.
1.4 EX + ESP + Alu. Pry to je objednavka (importera) uz z ledna. No tak uvidime kdy dorazi. Prodejce odhaduje, ze to bude uz brzo...... Jo a u toho prodejce mi nabizeli presne co jsem si objednal (tedy 1,4 !!) akorat s metalizou. A tu jsem nechtel. Libi se mi bila ikdyz mi ji lidi rozmlouvaji...
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

bila je na nem fakt hezka a taky usetris za metalizu :) ale nevim jak to bude s prakticnosti. mel jsem totiz bile auto a bylo vecne spinave :( . ja si objednal takovou tu bezovou (nebo spise kavovou) metalizu, tak doufam ze nebudu litovat. jo a jak si chodite objednavat maji uz i jine latky nez tu zakladni? :?:
Petos
Příspěvky: 48
Registrován: pon bře 12, 2007 2:22 pm
Kontaktovat uživatele:

Interier

Příspěvek od Petos »

V sobotu jeste jen seda...... Ale to mi asi nevadi.....
K te bile. Sva auta si hyckam. Koupil jsem si wapku a budu mit snad garaz, tak nebude chudak casto zanedbavany....:)
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

Tony píše:zkus www.tipcars.cz a tam si dej ojeta auta a presne tvuj typ. ziskas tak aspon orientacni cenu na trhu. a mezi nama rio je v mnoha ohledech srovnatelne s predrazenou fabii.
Zkusil jsem to, ale bohužel ve výběru jsou pouze 2 nová Ria, takže jsem si moc nepomohl. Já Rio nijak nezatracuju, jsme s ním docela spokojen, ale ceed je ceed. Proč já do toho auta lez :D
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

koupě

Příspěvek od Jri »

Tak si jdu v sobotu pro auto.Čekal jsem na něj měsíc.je to 1,4 LX
a s malými doplňky stojí 383 000,-Kč. :D :D :D
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Tak to gratuluju..Tchán už čeká 2 měsíce taky na 1,4 EX...Kdy jsi ho prosím tě objednával?? Abych mu mohl zhruba sdělit čekací dobu..Už je hezky naštvanej. :D
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

Příspěvek od Jri »

Objednával jsem ho 17.2.Asi jsem měl kliku.Minulý týden mi volal prodejce že je auto vyrobené a pak že si ho můžu v sobotu vyzvednout.
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

17.2?

Příspěvek od Tony »

tuž to máme podobné datum. ja to měl poslední týden v únoru, ale diesela. tak ale snad taky už dojde no :(
Jri
Příspěvky: 24
Registrován: stř bře 14, 2007 7:17 am

Příspěvek od Jri »

Tak vyjedeme možná stejně.Ale co mě zaráží,že je takový zájem,prodejci tvrdí že nestačí výroba poptávce a na silnicích jsem jich
moc neviděl.
igy
Příspěvky: 59
Registrován: stř led 17, 2007 1:29 pm

Příspěvek od igy »

No on je průšvih v tom, že 50% vyrobených motorů jsou diesely po kterých taková poptávka není. Zbytek jde na 1.4 a 1.6 benzín, ale nejvyšší poptávka je po 1.4, takže celý problém je v tom, že nejsou motory. Navíc největší část výroby se prý prodává do Německa. Jinak mám pocit, že to Kia marketingově nezvládla - dělat reklamu na auto, které si nemůžete koupit mi nepřipadá zrovna nejšťastnější, ale to je takové jejich specifikum. Ještě by to člověk pochopil, že se takto chová nějaká renomovaná značka (viz. Honda Civic), ale značka, která chce prorazit konečně na trh? To můj selský rozum nějak nebere, ale to nic neznamená.
Odpovědět