Boční ochranné lišty

Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

AT?

Příspěvek od Tony »

AT jako automat? proč sis dal automat? neni to zbytečné a ježdění pak nezáživné?
jak funguje?
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Reklama
 

MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Re: AT?

Příspěvek od MP1 »

Tony píše:AT jako automat? proč sis dal automat? neni to zbytečné a ježdění pak nezáživné?
jak funguje?
Ja som chcel automat stále. Pri Fabii mi to nevyšlo. Teraz už áno.
Prečo by to malo byť nezáživné? Ide hlavne o komfort. Už ma nebavilo stále cvičiť s rukou na rýchlostnej páke - a to mám 31 rokov.
Teraz môže ruka spokojne odpočívať na manželkinom kolienku.

Funguje dobre - typicky pre automat s hydromeničom. Manželka si okamžite zvykla. Jazda po kopcoch k chate je podstatne jednoduchšia, netreba sa trápiť pri rozjazdoch.
1.6 EX AT
Tony
Příspěvky: 89
Registrován: ned led 28, 2007 3:46 pm
Bydliště: Nošovice

Příspěvek od Tony »

a jak to je třeba při předjíždění? volí dobře rychlostní stupně? sorry já vždycky slýchaval že to auto je pak trochu zhnilé. ale je pravda že nemám v tomto vlastní nazor protože jsem s automatem ještě nejel.
Kia cee´d 1,6 CRDi EX+ béžový prostě kocourek :-)
Beda
Příspěvky: 66
Registrován: stř kvě 02, 2007 7:31 pm
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Beda »

Tony píše:a jak to je třeba při předjíždění? volí dobře rychlostní stupně? sorry já vždycky slýchaval že to auto je pak trochu zhnilé. ale je pravda že nemám v tomto vlastní nazor protože jsem s automatem ještě nejel.
Automat je fajn, obcas jezdim s automatem v Toyote Corolle a problem s predjizdenim je jedinej, ze se musi dupnout poradne na plyn :P , automat pak podradi a motor se dostane do otacek na predjizdeni, jeste se da zamknout razeni, ze automaticky nepreradi vejs a toci velky otacky az do omezovace 8). Automat je bomba hlavne do mesta, protoze simrat dvojku v kolone na manual, je proste des :?
Omlouvam se, ale na tomto foru uz budu aktivni minimalne, najit mne muzete na jinem foru :)
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

Tony píše:a jak to je třeba při předjíždění? volí dobře rychlostní stupně? sorry já vždycky slýchaval že to auto je pak trochu zhnilé. ale je pravda že nemám v tomto vlastní nazor protože jsem s automatem ještě nejel.
Je to tak ako píše Beda. Ale na Ceede možnosť preradiť do trojky a točiť. Dá sa chodiť na trojke v pohode od 50 km/h, zatiaľ som na trojke išiel najviac 150 km/h a ešte nebolo 6000 ot/min.
1.6 EX AT
Cobra_Ike
Příspěvky: 20
Registrován: pát zář 14, 2007 12:27 pm
Bydliště: Praha_Vychod
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cobra_Ike »

tak to mas 4st. automat ne? jinak to neni mozny aby na trojce ti jelo 150. me to jede tak 125 na trojku a to pri asi 6000ot/min.
Kia Ceed 1,4 CVVTi
MP1
Příspěvky: 27
Registrován: pát črc 27, 2007 2:57 pm
Bydliště: Michalovce

Příspěvek od MP1 »

Však to mám v podpise - AT. A písal som aj v inom poste o mojom automate.
Cobra_Ike píše:tak to mas 4st. automat ne? jinak to neni mozny aby na trojce ti jelo 150. me to jede tak 125 na trojku a to pri asi 6000ot/min.
1.6 EX AT
Hurdis
Příspěvky: 7
Registrován: sob zář 15, 2007 8:19 pm
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurdis »

také jsem si dnes nechal nalepit boční lišty a zkombinoval je i s lištami na přední a zadní nárazník, cena nějakých 2500+1600
Obrázek
Kia Cee´d CRDi LX
vladislav
Příspěvky: 21
Registrován: stř říj 03, 2007 12:29 pm

Příspěvek od vladislav »

Odlepila se mi jedna boční lišta...vyměněná v rámci garance..trochu jsem měl z toho obavy ale bylo to v pohodě... :lol: :lol:
Odpovědět