Sorento a pneu

Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

Myslim si, ze pokud budes jezdit na zimakach v lete nekde v chorvatsku a budes jezdit jak prase, tak ti asi tech 15 tis vydrzej. Pokud ale jezdis normalne na gumach na kterych mas, tak bych se toho nebal. Oni obcas chalani v servisech radi prehanej :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Reklama
 

scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

No dnes ma chalani v servise vytocili nakolko moje auto dnes dorazilo tak som im tam bol zaniest alarm a HF aby mi to namontovali a zacali si ma doberat a robit si zo mna srandu ze auto buchli ako davali dole z kamiona, ze to nema otackomer a podobne hovadiny. Som myslel ze ich pozabijam...
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

Koukam ze tam mate peknou bandu sprimaru :-) :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

:) co je sprimar???
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

No to je nekdo, kdo si z toho druhyho rad dela srandu :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Jirka N. »

Hurá mám Sorentíka v garáží a cesta z Bavorska na odtahovce proběhla skvěle. Má celkem má ujeto 17 Km a je to úspěch na cestě Korea-Holandsko-Německo-Čechy. Pneu má Michelin 247/65/17, ale nemá rezervu :? , jen má sadu na opravy. Rezervu si dokoupím protože jí beru jako potřebnou. Prodejce v Bavorsku byl 100 % spolehlivý a vše dodržel do puntíku a Sorentíka připravil k převzetí v excelentním stavu.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

To je docela zajimavy ze tam nemas rezervu. No pravdou je, ze tedko se o tom jedna a chtej to u nas vyskrtnout z povine vybavy. Ja si ale rikam, ze u tehle aut tim stejne nic neziskas, protoze rezerva je pod kufrem a tak jsem take radsi kdyz ji tam mam. Ty sady na opravu jsem jeste nikdy nezkousel, ale moc jim neverim. Respektive si nejsem jist, kdyz chytnu nejakej velkej hreb, ze ho vytahnu, nacpu tam nejakej ten sajrajt ve spreji, nafouknu a klidne si dal odjedu dovolenou.
Jinak gratuluji k novemu vozu a at ti slouzi ke spokojenosti a najedes mnoho kilometru :-).
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

Chlapci, zajtra rano o 09:00 si idem prevziat sorentika :p. Este v pondelok Pneu Goodyear Wrangler ATR a bude pripraveny na cesty/necesty. Ja dnes asi nezaspim !!!!!! Co je na tom najkrajsie uz aj stara octavka je predana a to veeeelmi dobre :D
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

Tak jako panove to uz zacina bejt jako docela provokace :D :D
To ti verim ze nebudes moct ani spat, to ja mel taky :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Jirka N. »

Ahoj scenic, přeji ti hodně šťastných kilometrů se Sorentíkem a držím palce aby předání proběhlo bez komplikací.
Díky za přání Tomas 80 a zrovna jsen se vrátil od autíčka a studoval jsem co je vše ve výbavě. Dílenské zpracování je na 1* :D .
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

Jirka, dik a aj tebe vela stastnych kilometrov...


EDIT: No do kelu, husto snezi a mne moje AllTerrain gumy pridu az v pondelok. To bude cesta domov na letnych gumach :( :evil:
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

Tak scenicu, hlavne opatrne at to hnedko nekde nevytunis :) .
A tobe taky mnoho statnych kilomteru a at ti auticko dobre slouzi.
Co se tyce spracovani, tak tez i ja jsem byl mile prekvapen. Jedine co mi uz nesedi jsou obklady C-slupku. Nejak se myslim dole odchlypujou, ale je to vicemene prkotina a mozna to spis vzniklo tim, ze je uz treba nekdo sundaval. Nekupoval jsem to novy, takze nevim. Jinak jak sem rekl, spracovani interieru jiz na verzi 03 je na jednicku :)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

Takze panove, mam za sebou prvych 100km na letnych gumach za hnusneho pocasia a normalne rozmyslam ze na co su mi ATR gumy :)). A to som bol s autom aj v lese (sneh a bahno) a uplna parada. Uz sa ho nebojim a tesim sa na zajtra rano ked si don zas sadnem :)
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od Tomas80 »

No vidis a to si se toho tak bal. Sem ti rikal ze si zvyknes, sorento snad ani nemuze nekoho sklamat :-). Ale kazdopadne ty zimaky tam dej. Jistota je jistota :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
scenic
Příspěvky: 93
Registrován: ned led 25, 2009 3:18 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento a pneu

Příspěvek od scenic »

Tak to urcite dam ale az v pondelok sakra. No nic, budem musiet byt opatrnejsi pri bahneni :)))))
"Už" čerstvý majitel vozidla Kia Sorento 2.5 CRDI VGT 16V A/T EX, strieborná metalíza.
Odpovědět