Offroad úpravy Kia sorento 2006-2009 2,5 crdi

Odpovědět
Soráč
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 27, 2010 9:27 am

Offroad úpravy Kia sorento 2006-2009 2,5 crdi

Příspěvek od Soráč »

Ahoj,

mam 2009 ku sorentici. Nemuzu rict kriveho slova, prekvapilo me i to, ze prestoze jsem v recenzich cetl, ze to je docela lempl, tak me se to tedy nezda, na silnici s ni spraskam bez problemu vetsinu normalnich aut s prumernou spotrebou 9,7 l/100 km, coz neni na dvoutunu a stalou 4 kolu (mam EX s TODem) zase tak strasny. Chovat se chova taky vcelku klidne, prujezdnost terenem normalnim je ok, ale srovnejte si ji s terranem nebo ladcruisrem a mate ji jasne nizsi. Cetl jsem v tom kia magazinu, ze pro to snad nekdo dela nejakou klasickou offroad upravu. Nevite nekdo neco? Co by byl takovy optimalni offroad kit pro sorentici? Nebo je to zbytecne? Ono je mi jasne, ze takhle ma docela fajn teziste, ze na silnici to s ni jde ok a do bezneho terenu staci take. Mate nekdo s offroad upravou sorenta zkusenosti?
Reklama
 

basacek
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 28, 2010 9:39 pm

Re: Offroad úpravy Kia sorento 2006-2009 2,5 crdi

Příspěvek od basacek »

Mám kompletně zakrytovaný podvozek hliníkovými (možná dural to nepoznám) plechy pěkně provedeno už sem to tak koupil s autem na firmu bych se musel podívat z hlavy to nevím. Pak se nemusíš bát že za něco chytneš a poškodíš a když se ohneš a podíváš tak to i pěkně vypadá :-D
Soráč
Příspěvky: 5
Registrován: čtv kvě 27, 2010 9:27 am

Re: Offroad úpravy Kia sorento 2006-2009 2,5 crdi

Příspěvek od Soráč »

To zni zajimave, a co pruziny a tlumice, tay mas standard?
basacek
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 28, 2010 9:39 pm

Re: Offroad úpravy Kia sorento 2006-2009 2,5 crdi

Příspěvek od basacek »

To netuším ale zdá se mi vyšší podle otvoru mezi pneu a blatníkem ale muže to být jen pocit možná to dělají pneumatiky pružiny jsem neměřil foto spodku ti pošlu dodej E-mail sem mi to nejde vložit
Odpovědět