velka vôla zadneho diferencialu

Odpovědět
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

velka vôla zadneho diferencialu

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Cavte sorentaci.Mam problem zo zadnym diferencialom ma dost velku vôlu a pri zabere spojky je aj pocut ako zadnym kardanom skubne tak neviem ci sa da opravit alebo budem musiet kupit novy co by ma moc nepotesilo.Za radu vopred dik.
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: velka vôla zadneho diferencialu

Příspěvek od zdeny65 »

lubodano6@gmail.com píše:Cavte sorentaci.Mam problem zo zadnym diferencialom ma dost velku vôlu a pri zabere spojky je aj pocut ako zadnym kardanom skubne tak neviem ci sa da opravit alebo budem musiet kupit novy co by ma moc nepotesilo.Za radu vopred dik.
Do 5-7 mm neřeš.Vůle se dají vymezit.Koukám,že seš samej problém :shock: Čtyři příspěvky a problémů hafo :roll:
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

Re: velka vôla zadneho diferencialu

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Dik za radu ale ta vôla je asi štvrtina otacky kardanu a teraz mam aj obavy ze mi smerom k moru ani nevydrzi.To moje sorento mam od 2008 roku pravidelne menim oleje a v diferakoch po 40000 tisicoch tak som si len myslel ci niekto uz opravoval zadny diferak alebo ako pises vymedzoval vôlu . Ale aj tak som rad ze pises ZATÍM.Dik
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: velka vôla zadneho diferencialu

Příspěvek od zdeny65 »

lubodano6@gmail.com píše:Dik za radu ale ta vôla je asi štvrtina otacky kardanu a teraz mam aj obavy ze mi smerom k moru ani nevydrzi.To moje sorento mam od 2008 roku pravidelne menim oleje a v diferakoch po 40000 tisicoch tak som si len myslel ci niekto uz opravoval zadny diferak alebo ako pises vymedzoval vôlu . Ale aj tak som rad ze pises ZATÍM.Dik
To nemáš za co,ale k moři bych s tím nejel.To je vůle jako prase.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Odpovědět