slabší výkon turba

Odpovědět
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

slabší výkon turba

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Cavte sorentaci.mam rocnik 2004 EX crdi 2.5 myslim si ze turbo nepracuje na plny vykon ale ked zapnem klimu a tym padom je v zabere aj kompresor klimy tak citit ze motor ma vetsi vykon je zivsi takze mozno vtedy zacne turbo pracovat vo vetsom vykone no neviem poradi mi niekto ci to ma tak byt alebo mam s tym nieco ist do servisu.vopred dik za radu.
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: slabší výkon turba

Příspěvek od zdeny65 »

lubodano6@gmail.com píše:Cavte sorentaci.mam rocnik 2004 EX crdi 2.5 myslim si ze turbo nepracuje na plny vykon ale ked zapnem klimu a tym padom je v zabere aj kompresor klimy tak citit ze motor ma vetsi vykon je zivsi takze mozno vtedy zacne turbo pracovat vo vetsom vykone no neviem poradi mi niekto ci to ma tak byt alebo mam s tym nieco ist do servisu.vopred dik za radu.
Cože??? :shock:
Jak dlouho to auto máš?Díval ses třeba na filtr?
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

Re: slabší výkon turba

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Tak ako som uz pisal v inom predmete mam ho uz skoro 5 rokov a vymeny filtrov su pravydelne .No tak neviem este som si myslel ci to nemôze byt vaha vzduchu :?:
ctiteljan
Příspěvky: 134
Registrován: pát říj 21, 2011 12:25 am
Bydliště: praha 5

Re: slabší výkon turba

Příspěvek od ctiteljan »

nenapsal to špatně ? když zapne kompresor klimy tak by to mělo mýt spíš nižší výkon než opačně mě sorento vypíná kompresor když sešlápnu plyn až na nárazník :-), pokud to je napsaný dobře tak bych ze zaměřil na okolí kompresoru klimy. příklad: když je vyplý tak může drhnout ložisko.
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

Re: slabší výkon turba

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Napisal som to dobre ale mas pravdu na to lozisko som nemyslel tak ho teda vyskusam no to asi budem musiet zhodit obehovy remen :( Nevadi ale dik za radu.
Odpovědět