palivovy filter

Odpovědět
Peter Kovač
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 14, 2008 7:12 pm
Bydliště: Podlužany Slovensko

palivovy filter

Příspěvek od Peter Kovač »

Zdravim Vas. Mam problem s crdi 16v. Vymenil som palivivy filter a nemozem to dat do chodu. odvzdusnil som to a ked nastartujem, bezi chvilku a potom zhasne,a este neviem kde je problem, alepri prudkom zoslapnuti plynu mi auto zhasne a svieti mi chyba motora.Neviete mi prosim niekto poradit??? Dakujem.
Reklama
 

opt_neofun
Příspěvky: 11
Registrován: úte říj 07, 2008 12:17 pm
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: palivovy filter

Příspěvek od opt_neofun »

Peter Kovač píše:Zdravim Vas. Mam problem s crdi 16v. Vymenil som palivivy filter a nemozem to dat do chodu. odvzdusnil som to a ked nastartujem, bezi chvilku a potom zhasne,a este neviem kde je problem, alepri prudkom zoslapnuti plynu mi auto zhasne a svieti mi chyba motora.Neviete mi prosim niekto poradit??? Dakujem.
Nazdar,
neviem ci uz nepisem neskoro ale mam podobnu skusenost... no na starom aute daewoo espero... to bol 1.5 benzin 16v. som mal rovnake priznaky a problem bol v benzinovom cerpadle a nejaky vplyv na to malo aj teplo.. teda na ten tlak v cerpadle, lebo akonahle zacali letne horucavy tak to zacalo robit.. cerpadlo proste nemalo dostatocny tlak a v slabom mnozstve dodaval benzin a preto to skapinalo... vymenil som ho a bolo secko OK.
ale kedze ja som LAIK v dieseloch >zatial< tak neviem ci moze byt aj v tvojom pripade taka ista chyba...

tolko k tomu :) ...
KIA SORENTO >>black<< 2,5 CRDI EX, manual
Odpovědět