Pirelli Scorpion ATR

Odpovědět
mikas004
Příspěvky: 52
Registrován: ned říj 21, 2012 6:29 pm
Bydliště: Novojičínsko

Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od mikas004 »

Tento týden už budu přezouvat na Pirelli Scorpion ATR 245/70 R16 111 H XL.
Chci se vyhnout tomu bláznění v pneumservisech až se oteplí.
Máte je někdo ? Jaké jsou na cestě a mimo ní ?
KIA Sorento EX, aut.
2,5 CRDi, 03/2005
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od zdeny65 »

mikas004 píše:Tento týden už budu přezouvat na Pirelli Scorpion ATR 245/70 R16 111 H XL.
Chci se vyhnout tomu bláznění v pneumservisech až se oteplí.
Máte je někdo ? Jaké jsou na cestě a mimo ní ?
Mám jí pověšenou pod zadkem :D Ještě nejela ani jednou po silnici.Na cestě nevím a mimo ní vím to akorát,že je s diskem těžká a furt jenom visí a doufám,že dlouho :D
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od viita »

Jezdil jsem Pirelli Scorpion Verde , měla výborný hodnocení, předtím Matador Conquera.Pireli dobrá, to jo, ale najela velký kulový, za ty prachy jsem čekal víc. Jdu zpátky do Matadoru, mám je už na všech mých třech autech a za ta leta vyzkoušené, Matador nezarmoutí, je to hodně muziky za málo peněz...Najedu dost km , tak 50-60 tkm ročně, takže opotřebení je aspekt, co mě zajímá .Ale je to jen můj názor. Jasně MIchelina či přední značky bude v některých aspektech lepší,ale v kterých(jsou-li podstatné) ,ale taky za kolik? :wink:
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
mikas004
Příspěvky: 52
Registrován: ned říj 21, 2012 6:29 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od mikas004 »

No já najedu tak cca 20 - 25 tisíc za rok. Co se výdrže týče, tak jsem se zase všude v recenzích zočítal, že prý vydrží poměrně hodně. Tak uvidíme.
Včera jsem je jel otestovat do toho hlubokého mokrého sněhu a musím říct, že i to, co nahrnul traktor kolem cesty do výšky klik u auta, jsem projížděl bez problému. Zastavila mě jen hluboká závěj na louce, kdy se pod zadní nápravu nahrnul udusaný sníh a jakoby ji přizvednul. Ale to se vyřešilo jen prošťouráním lopatou. Zatím jsem velice mile překvapen vlastnostmi na sněhu.
Na asfaltu jsem s nimi najezdil jen 200km, pak napadal sníh a oproti zimním se cítím jak na sportovním podvozku :-)
KIA Sorento EX, aut.
2,5 CRDi, 03/2005
lubodano6@gmail.com
Příspěvky: 8
Registrován: stř čer 12, 2013 10:21 am

Re: Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od lubodano6@gmail.com »

Vybral si si dobre kamo ja ich mam uz treti rok a som spokojny ci v lete alebo v zime nemam problemy a co sa tyka zivotnosti tak si myslim ze v pohode vydrzia este dalsie tri roky a to najazdim tak v priemere 20000 km rocne tak vela scorpionov nadalej.Cau
mikas004
Příspěvky: 52
Registrován: ned říj 21, 2012 6:29 pm
Bydliště: Novojičínsko

Re: Pirelli Scorpion ATR

Příspěvek od mikas004 »

lubodano6@gmail.com píše:Vybral si si dobre kamo ja ich mam uz treti rok a som spokojny ci v lete alebo v zime nemam problemy a co sa tyka zivotnosti tak si myslim ze v pohode vydrzia este dalsie tri roky a to najazdim tak v priemere 20000 km rocne tak vela scorpionov nadalej.Cau

Díky, zatím na nich mám najeto něco málo přes 8 tisíc, podniknul jsem i pár výletů do přírody a jsem úplně spokojený.
KIA Sorento EX, aut.
2,5 CRDi, 03/2005
Odpovědět