ake celorocne pneu?

zdenekaa
Příspěvky: 46
Registrován: pon říj 14, 2013 8:22 am
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od zdenekaa »

Na letošek jsem koupil FALKEN LA/SL S112 245/70 R16 107Q , tak jsem zvědav, co to udělá na sněhu, ale jelikož je teď ještě teplo, tak na mokru je to docela klouzačka... :D
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od zdeny65 »

zdenekaa píše:Na letošek jsem koupil FALKEN LA/SL S112 245/70 R16 107Q , tak jsem zvědav, co to udělá na sněhu, ale jelikož je teď ještě teplo, tak na mokru je to docela klouzačka... :D
Jestli máš zadokolku,tak to je vždycky.Mám 225 a na zimu berou i nemožný.Ale Sori je statečný samuraj a dokáže se i bez předku srovnat.Ale jak uletí,tak jen z důvodu tý hromady železa.Proto dám všechny 4kola.A hlavně má prdel lehkou,tak 4x4 je nutný.Při vodě to člověk nepotřebuje,ale sníh dělá divy.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
zdenekaa
Příspěvky: 46
Registrován: pon říj 14, 2013 8:22 am
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od zdenekaa »

zdeny65 píše:
zdenekaa píše:Na letošek jsem koupil FALKEN LA/SL S112 245/70 R16 107Q , tak jsem zvědav, co to udělá na sněhu, ale jelikož je teď ještě teplo, tak na mokru je to docela klouzačka... :D
Jestli máš zadokolku,tak to je vždycky.Mám 225 a na zimu berou i nemožný.Ale Sori je statečný samuraj a dokáže se i bez předku srovnat.Ale jak uletí,tak jen z důvodu tý hromady železa.Proto dám všechny 4kola.A hlavně má prdel lehkou,tak 4x4 je nutný.Při vodě to člověk nepotřebuje,ale sníh dělá divy.
Tak nic jiného, než 4-kolku nebrat, to je jasný... :wink:
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od viktor »

Znáš Žiguli efekt?Tak se chystej.
ctiteljan
Příspěvky: 134
Registrován: pát říj 21, 2011 12:25 am
Bydliště: praha 5

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od ctiteljan »

jj žigul ustřeloval i s cementem to š120 na tom byla lépe stou bylo srandy víc ,čtyřkola jede tam kam zatočím už to není taková zábava :-( ale co je k zamyšlení když napadně mnoho sněhu tak většina 4kolek jede 60 a jen střelci s předkama si to dál valí kilo jako na suchu
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od viktor »

No v loni na celoročních Goodyear Wrangler jsem se akorát díval,kde chci zatočit.A to byla extra prdel.Už bych to nechtěl zažít.V létě v terénu dobrý,akorát,že po 30.000 km jsou v hajzlu.
ctiteljan
Příspěvky: 134
Registrován: pát říj 21, 2011 12:25 am
Bydliště: praha 5

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od ctiteljan »

Je fakt když je to nečekáný tak je to hnusnej pocit ta váha dělá svoje.Letos jsem dál zimní micheliny tak uvidíme do tedka jsem jezdil na continetálech m+s ,do každý zatáčky najížděl na drift jinak to moc nesedělo. zatím 10 let bez nehody tak snad to tak pujde dál.
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od Jirka N. »

Já mám GY Ultra Pripp UG7 a naprostá spokojenost. Jen ta velká váha auta se musí zohlednit, fyzikální zákony jsou platné pro všechny.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: ake celorocne pneu?

Příspěvek od viktor »

Leto mám obuté taky ty ultra gripy i když jsem se zařek,že Gy už ani náhodou.Ale z důvodu vrozené hamižnosti ( byla dobrá cena ) jsem je koupil a hin sa hukáže.Před 30ti rukama jsem jezdil s tankem bez výmluv na hmotnost taky bez nehody.Když někdo něco takového vytvoří,musí k tomu vhodně dimenzovat brzdy kola tlumiče atd.Výmluvy na váhu v době, kdy do kosmu lítají i Číńani je celkem na chuja.Buď je na hovno auto,nebo řidič.Zbytek jsou blbé výmluvy.Stav a povaha vozovky.... chce se mi zvracet z takových keců.Když je za volantem chuj,tak mu nepomůže ani svěcená.
Odpovědět