Naše Sorenta

Odpovědět
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Tomas80 »

No vida take peknej fesak, hlavne ten predni ram se mi na tom libi, docela o nem take premejslim :)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Reklama
 

Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Jirka N. »

Ano pěknej Sorentík a ten rám mám taky v plánu. Jinak oprava zadečku mého Sorentíka bude asi za 95 Tkč. Už jsem ho předal do péče chirurgů a hotovej by měl být až za tři týdny :?
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Czecha »

Jj, na svuj vek a kilometraz je to velice zachovale auto a ma velmi pravidelne udrzovanou servisku.
Chce to jen vychytat ty male mouchy.
Tomas, mne se zase libi ta tvoje barva.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Tomas80 »

Ja vim proto jsem si ji vybral :-). Ale ne chtel jsem tenkrat vinovou barvu to se musim priznat. No ale nekupoval jsem to nove, takze jsem si nemoh vybirat a todle se naskytlo, tak jsem ho vzal a nelituju. Jinak to tvoje vypada opravdu zachovale to je videt. Tak hlavne at slouzi.
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Czecha »

Vinova je taky pekna, to je pravda, ale kdyz kupujes z druhe ruky, tak musis delat kompromisy a zvazovat vse pro a proti.

Ja jsem mela na vybranou jen ze dvou Sorent.Cena byla bez mala stejna,i kdyz rozdilu bylo pozehnane.Kdyz zacnu rocnikem, tak tamto bylo z r. 2004,mene kilometru, 3x dvd s navigaci a Cd menic, kabely na pripojeni playstationu (dokonale pro me dva syny) a nevim co jeste za kravoviny tohodle stylu.
Ale...
bylo ze Spanelska a ja moc dobre vim,ze spanele jsou na auta dobytci (prominte mi ty vyrazy, nejak mi to tu ujizdi), tam nepotkate ani Ferrari, aby nebylo nekde orvane.
Nad skrabancema a jednou malou promacklinou bych jeste primhourila oko.
Ze nezajizdela antena, s tim by se dalo taky urcite neco udelat.
Co me nejvic odradilo bylo, ze z vyfuku smrdelo a kourilo stejne jako u Alhambry a na to uz jsem nemela zaludek.
Dale to byly monitory zabudovane v operkach hlavy, to bych se porad nervovala, aby je nekdo neukradl a stale je zakryvat se mi taky nechce.
No a nakonec, co by me take nustale vadilo, byl vyjizdeci monitor na palubce pri kazdem otoceni klicku.


Obrázek
Naposledy upravil(a) Czecha dne pát lis 06, 2009 10:33 pm, celkem upraveno 1 x.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Tomas80 »

Jojo to jsou takove ptakoviny, ktere vesmes clovek ani nevyuzije a akorat aby se bal kdy mu to nekdo vybere. Co se tyce aut, tak mi byly nabizeny auta z Francie, prej TOP, super spickovej stav. Kdyz jsem se pak byl na ty auta podivat, tak jsem tomu trochu neveril, protoze ten super stav byl teda uplne nekde jinde a cena o dost vyssi nez vychazeli auta v bazarech u nas. Takze jsem pak narazil na todle co mam, ktery je dovezeny z Nemecka. Cena byla sice taky trochu vyssi, nez u ostatnich aut, ale stav byl opravdu suprovej vc. servisky a vsech dokladu, ktere si ani ja vetsinou neschovavam :-). Takze jsem nevahal a zatim jsem spokojen.
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Bostra »

Tak dovolím si taky sem vložit svého mazla. :wink:
Obrázek

Ještě pár fotek mého interiéru.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) Bostra dne pát lis 06, 2009 10:16 pm, celkem upraveno 1 x.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Czecha »

Co je to za barvu?
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Bostra »

Černá (EBONY BLACK)
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Czecha »

Aha, ja jen ,ze se tam na zadni casti odrazi zelena, tak jsem si nebyla jista. "Pekná LAKÝRKA."
Czecha
Příspěvky: 51
Registrován: ned zář 20, 2009 11:24 pm
Bydliště: Nizozemi a Praha

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Czecha »

Jezkovy zraky, to je hotova pojizdna diskoteka, co to tam posluchas za hudbu?
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Bostra »

Takhle mi to svítí, ale ber to z rezervou.Ono ve skutečnosti to tak nezáří. Nějak to nejde vyfotit tak jak je to doopravdy.
Ještě to zkusím vyfotit přes den.

Bostra
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Tomas80 »

Ty jsi ale hracicka. Pekny auticko a hlavne to osviceni interieru vypada hooodne zajimave. To jen tak nekdo nema :D
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Jirka N. »

Tak Sorentík ještě není hotovej a na vině je ČP :twisted: . Ačkoliv jsem hned od začátku požadoval novej zadní nárazník tak pojišťovák tvrdil že když není prasklej tak je Ok. Jenže ten plast je fantasicky houževnatej a došlo k jeho pastické deformaci, která byla vidět již od oka a tuplem po nasazení. Takže až dneska při třetí návštěvě pojišťováka ho potvrdil. Další story byla okolo závěsu, kterej chytnul hlavní náraz. Ten závěs prý mají přeměřit, ale jak to neřekl, jelikož nikdo nemá tovární dokumentaci k závěsu. Tak jsem souhlasil že ho můžou nechat, jelikož okem na něm nebylo nic vidět. Ale pokud by tam nebyl ten 3,5 tunový závěs tak škoda by byla podstatně větší. Originální výstuha by nic nevydržela. Jinak ČP :evil: :twisted: je kapitola sama pro sebe, protože mi není schopná ani odpovědět na dotaz ohledně zapůjčeného auta. Již tejden čekám na odpověď. Taky je perla v tom že jako plátci DPH zaplatí škodu servisu bez DPH a to budu muset zaplatit já a pak čekat do konce února na vrácení. Příště si snad koupím tank, tam budu jen opravovat barvu štětkou :D
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Naše Sorenta

Příspěvek od Tomas80 »

Ahoj. Proc me to co popisujes o teto pojistovne vubec neprekvapuje :D . Take s nima mam podobne zkusenosti, takze u me je tato kapitola jiz uzavrena a u CP uz leta nejsem. To tazny bylo asi opravdu stesti. Ono jelikoz jsem ho tam mel od zacatku, tak nevim jak vypada original vzpera, ale to tazny je taky poradnej kus kovariny, takze verim, ze toho hodne pochytal. Tak snad uz to budes mit v cajku a budes si Soriho zase jen uzivat.
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Odpovědět