Opět servisní manuál

Odpovědět
basacek
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 28, 2010 9:39 pm

Opět servisní manuál

Příspěvek od basacek »

Omlouvám se že to zese vytahuju ale nedaří se mi kontaktovat nikoho kdo ho nabízel.
Tak se ptám jestli ho někdo nemá nejlépe neprodá.Potřebuji hlavně celou elektroinstalaci jak LX tak EX ročníkově se to doufám moc nelišilo na obě převodovky i rozvodovky,motor 2,5 CRDI. Nevím jestli to mají psané zvlášť pro každý díl instalace nebo celkové schéma možná obojí?
Mnohokrát předem děkuji.
Reklama
 

Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Opět servisní manuál

Příspěvek od Jirka N. »

Ahoj a já jsem sehnal věškerou dílenskou literatutu, ale musím přiznat že to není levný špás. Anglická verze stála 16 t.Kč a Německá byla levnější zato jsem pro ní jel na až skoro na konec Německa a to bylo cca 1500 km. Ty šanony jsou velice tlusté a co se týče schémat tak to je kapitola sama pro sebe, je to asi tisíc stran.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
basacek
Příspěvky: 7
Registrován: ned bře 28, 2010 9:39 pm

Re: Opět servisní manuál

Příspěvek od basacek »

hmmm tak to je špatný no já něco mám el. schéma není žádný nabýzeli tady na cd ale to asi nebylo nic moc až budu uplně v úzkých tak přijedu nahlédnout :lol: :lol:
Maroš 787
Příspěvky: 3
Registrován: stř dub 14, 2010 3:28 pm

Re: Opět servisní manuál

Příspěvek od Maroš 787 »

Ahojte nevie niekto poradiť, kde sa dá zohnať dielenska príručka k Sorentu 2,5 CRDI ? Neskúšal to niekto cez autorizovaný servis po známosti....?
Odpovědět