kia kouří z pod víčka oleje.

Odpovědět
milhaus 38
Příspěvky: 8
Registrován: pát črc 23, 2010 8:38 pm

kia kouří z pod víčka oleje.

Příspěvek od milhaus 38 »

zdarec,chtěl jsem se zeptat,nevíte někdo čím to může být když otevřu víčko od oleje a jde mi z toho celkem dost velký tlak vzduchu ven a ještě k tomu i kouř?? zjistil jsem že jsem měl i špatné těsnění u vstřikovačů,tak to jsem vyměnil,ale pořád to ještě nená ono-poradte pokud někdo máte zkušenost,prosím.
Reklama
 

Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: kia kouří z pod víčka oleje.

Příspěvek od Jirka N. »

Vypadá to na ucpané odvětrání klikové skříně, které je myslím zavedené do vzduchového filtru. Pokud je ale ten tlak hodně vysoký tak bych to tipoval na netěsné pístní kroužky a díky tomu se zvyšuje tlak v klikové skříni. Asi změřit kompresi by bylo dobré.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
milhaus 38
Příspěvky: 8
Registrován: pát črc 23, 2010 8:38 pm

Re: kia kouří z pod víčka oleje.

Příspěvek od milhaus 38 »

zatím díky moc za radu a napíšu o co se jednalo,ať kdyby náhodou někdo do budoucna potřeboval radu.
milhaus 38
Příspěvky: 8
Registrován: pát črc 23, 2010 8:38 pm

Re: kia kouří z pod víčka oleje.

Příspěvek od milhaus 38 »

zdarec,tak nevím čím to bylo,ale sundala se hlava a byly přilepené dva pístní kroužky,tak se to jen vyčistilo a dalo zpěta je to v poho.Ještě se akorát dostával olej do spal.prostoru,tak to bylo špatné těsnění pod vstřikovačem.Takže už je to v pohodě.Zatím jezdím.
Odpovědět