Sorento na mě za jízdy pípá

Odpovědět
vinc
Příspěvky: 45
Registrován: stř srp 03, 2011 12:29 pm

Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od vinc »

Zdravím vespolek, potřebuji si ujasnit jednu věc. Opět se mi stalo, že na mě auto za jízdy začalo pípat jako když mám rozepnutý pás....ale nebyl, v autě jsem jel sám pás zapnutý a na palubce žádná kontrolka nesvítila...přesto auto "řvalo" jak splašený. Nevíte někdo co to může být???
Díky
Reklama
 

kozejk
Příspěvky: 317
Registrován: sob črc 02, 2011 12:54 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od kozejk »

zkontroluj dovření všech dveří, jinak me nic jinýho nenapadá
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od Tomas80 »

Muzes mit nejakej studenak ve spinaci co kontroluje pasy a pak si mysli, ze je rozepnutej. Nebo treba nekde stiplej kabel, kterej se obcas prehne a strati vodivost. Myslim, ze to je nepravdepodobnejsi, bohuzel hledani bude asi otravna prace.
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Uživatelský avatar
rasta81
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 14, 2010 3:44 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od rasta81 »

Mě se to také stávalo, ale bylo to vždy když jsem se rozjel a jel bez pásu a po nějáké době jsem je zapl. Tak jediné co pomohlo bylo zastatvit vypnout a zase nastartovat a bylo to ok.
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od viita »

Dělá mi to to samé, pás je potřeba zapnout , než se rozjedeš, a když zapomeneš, tak v momentě , kdy to začne pípat.Jinak řve chvíli jak kráva a pak je taky klid.
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
adys
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:49 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od adys »

Ahoj,
koupil jsem si sorento dneska a po ujetí 300km od bazaru to začlo taky takhle řvát. Začlo to po tom co jsem naložil kamarády a tak jsem šel nejdřív po dveřích a po cca 30 minutách vsteku řevu nadávek a pocitu naprosté beznaděje jsem zjistil že jeden z pasažérů zavadil o takovou malou píčovinku které se říká dětská pojistka:-) po vypnutí (respektive posunu umnělohmotné píčovinky do polohy vypnuto) to přestalo, doufám že snad natrvalo!
Uživatelský avatar
rasta81
Příspěvky: 19
Registrován: čtv led 14, 2010 3:44 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od rasta81 »

No a jak si spokojeným se Sorentem po ujetí teprve 300 km :wink: Já jsem byl nadšenej když jsem sním poprvé jel.
adys
Příspěvky: 10
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:49 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od adys »

nooo někde už jsem to tu psal, přesedl jsem z BMW e46 330ci a předtím z toho stejného v kombi a předtím z compactu e36. Takže první dojem z jízdy byl rozporuplný:-)
- Je to určitě pohodlnější zvláště pak v Praze kde to na sportovním podvozku není úplně ono.
- rozdíl v posilovači je taky přísnej předtím volant F1 teď kormidlo, ale zase mě tak nebolí ruce :-)
- spotřeba předtím 13L benzinu teď tak asi 9L nafty takže taky + pro sorento
- a v neposlední řadě to že taky někde otevřu dveře a pohodlně vystoupím
ale těch 170 KW mi schází sem tam to byla fakt sranda:-)
Jinak dobrý teď jedeme na výměnu oleje v motoru diferácích převodovce atd a snad bude taky dobře sloužit. Jen mám trochu strach z té spolehlivosti přecejen BMW je BMW ale doufám že mě nic hroznýho(drahýho) nepotká.
Tomas80
Příspěvky: 389
Registrován: čtv lis 08, 2007 7:35 pm
Bydliště: okr. Ceska Lipa

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od Tomas80 »

No, jenom k te spolehlivosti. Znamej mel BMW X5, stejnej rocnik jako mam Soriho. Kdyz ho pred rokem kupoval ojete, tak jsem si rikal to same co popisujes. Nyni jiz BMW nema, protoze s nim byli jenom problemy. To co popisoval, tak jsem si rikal, ze to musel byt nejakej nepodarek, protoze to nebylo normalni.
Tak at ti Sori slouzi k tve spokojenosti :-)
Kia Sorento EX, 2.5 CRDI 103 kW
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: Sorento na mě za jízdy pípá

Příspěvek od Jirka N. »

BMW - Brzy Maximální Wýdaje :D
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
Odpovědět