trošku překopávám ten korejskej zázrak

Odpovědět
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Bostra píše:Já přidal tenhle rám a mám ještě v plánu boční trubky, ale bez nášlapu.
Bostra :wink:
Pěkný :wink: Něco tok nějak podobnýho bych taky stříhnul.Nechci moc velikej,pak se člověk dostává hůř k motoru,už teď mě z toho ohýbání křupe v zádech :wink:
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Reklama
 

zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Tak pokračujeme.Z boku sundáme kulatý plast.krytky a pod nima jsou po jednom šroubu M6 na nástavec T30(hvězdička).Povolíme a sundáme vrchní kryt volantu s airbagem a tlačítkem houkačky.Šrouby jdou povolit ztuha,ale jde to.Po povolení ty šrouby vyhodit a vyměnit za imbus.Jsou nějaký gumový.Jo a jsou ve sklonu od podélný osy volantu.Pro jistotu odpojit akumulátor.
No a pak se objeví
fotka_320.jpg
fotka_320.jpg (11.63 KiB) Zobrazeno 8052 x
Je tam jeden konektor na airbag a ten bílej má dva piny na houkačku.
Po vyjmutí konektoru se ukáže řada pinů
fotka_321.jpg
fotka_321.jpg (11.83 KiB) Zobrazeno 8052 x
Je jich celkem 8 a z toho zbývá 6,který jsou zapojený do kabeláže.
Takže se dá konstatovat,že se dá připojit komplet ovládání jak na rádio,tak i na tempomat.Ale chce to sehnat i kabeláž pod airbag včetně konektoru.
No a k tomu je potřeba ještě
Přílohy
2310140.gif
2310140.gif (2.21 KiB) Zobrazeno 7884 x
Naposledy upravil(a) zdeny65 dne úte pro 25, 2012 8:48 am, celkem upraveno 2 x.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Bostra »

Paráda. Dík moc !!!
Bostra :wink:
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
Uživatelský avatar
JElen
Příspěvky: 140
Registrován: ned dub 01, 2012 11:09 pm
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od JElen »

zkusim napsat do kii, co mi k tomu reknou.... to ovladani na volant by me fakt zajimalo.... jen aby to fungovalo s neoriginalnim radiem :?:
Kia Sorento Black Plasti Dip
r.v 2005 2,5 CRDI 103kw chip
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

JElen píše:zkusim napsat do kii, co mi k tomu reknou.... to ovladani na volant by me fakt zajimalo.... jen aby to fungovalo s neoriginalnim radiem :?:
Hlavně ne rádio z let 90 tých.to Ti fungovat nebude.Jinak od roku 1998 nacpeš cokoliv,kamkoliv.myslím rádio :D :D
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Uživatelský avatar
JElen
Příspěvky: 140
Registrován: ned dub 01, 2012 11:09 pm
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od JElen »

zdeny65 píše:
JElen píše:zkusim napsat do kii, co mi k tomu reknou.... to ovladani na volant by me fakt zajimalo.... jen aby to fungovalo s neoriginalnim radiem :?:
Hlavně ne rádio z let 90 tých.to Ti fungovat nebude.Jinak od roku 1998 nacpeš cokoliv,kamkoliv.myslím rádio :D :D

:D nene mam tam appradio od pioneera :) + dodelanej dock :)
dam vedet co mi napisou z kie... hlavne jsme zvedavej na cenu toho ovladace :) na netu jich moc neni :(

ted me cekaj jenom diody a presunuti vypinace na antenu :)
Kia Sorento Black Plasti Dip
r.v 2005 2,5 CRDI 103kw chip
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

JElen píše:
zdeny65 píše:
JElen píše:zkusim napsat do kii, co mi k tomu reknou.... to ovladani na volant by me fakt zajimalo.... jen aby to fungovalo s neoriginalnim radiem :?:
Hlavně ne rádio z let 90 tých.to Ti fungovat nebude.Jinak od roku 1998 nacpeš cokoliv,kamkoliv.myslím rádio :D :D

:D nene mam tam appradio od pioneera :) + dodelanej dock :)
dam vedet co mi napisou z kie... hlavne jsme zvedavej na cenu toho ovladace :) na netu jich moc neni :(

ted me cekaj jenom diody a presunuti vypinace na antenu :)
Tak to už netuším.Mám rádio SONY CDX...Dával jsem ho do Scénika 98,normálně se nacvakaly konektory a fachčilo,totéž jsem prdnul do Sorenta,bez jakýchkoliv úprav.Ještě tam je docela velkej chumel drátů s konektorama,který jsem ani neměl kam nacvakat.Časem přemejšlím o 2DIN rádiu,tak tam se budou jistě hodit.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
Uživatelský avatar
JElen
Příspěvky: 140
Registrován: ned dub 01, 2012 11:09 pm
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od JElen »

2din radio je fajn, jen to moje jsem tam musel trochu napasovat :D moc se mu tam nechtelo a az pak jsem zjistil ze neni pro sorento idealni :D
Kia Sorento Black Plasti Dip
r.v 2005 2,5 CRDI 103kw chip
Uživatelský avatar
Bostra
Příspěvky: 98
Registrován: ned lis 23, 2008 1:09 pm
Bydliště: okr.Opava

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Bostra »

Přílohy
A ještě tohle, ale tenhle druh neumím nikde na internetu najít.
A ještě tohle, ale tenhle druh neumím nikde na internetu najít.
Bp6jIMQBmkKGrHqIH-CYEuYYqTKwIBLtdcwZI_35.JPG (12.62 KiB) Zobrazeno 8020 x
$(KGrHqJ,!l!FCeqOWhnBBQrd(3oVMg~~60_35.JPG
$(KGrHqJ,!l!FCeqOWhnBBQrd(3oVMg~~60_35.JPG (23.91 KiB) Zobrazeno 8020 x
Kia Sorento EX 2,5 CRDI AUTOMAT r.v.2007
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Seš dobrej.Ale na Sorenta co máme,tak bude jen to vrchní.To spodní je buďto na nový,nebo z něčeho jinýho.Má to ovládání na telefon.Ono stejně nezbyde než ty ovladače koupit na vrakáči.
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od ParnosCZ »

Tady mate neco do interieru a vypadato. ze tam toho maji hodne

http://www.customsrt.net/store/product_ ... cts_id=491
Jirka N.
Příspěvky: 931
Registrován: stř lis 26, 2008 9:06 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od Jirka N. »

Včera jsem jel z Německa přes Cínovec a díky zvednutýmu Sorentu jsem si připadal naprosto bezpečně. Venku bylo cca 75 cm sněhu, vál silnej vítr, silnice byla místy zasněžená, zavátá a venku bylo -8 stupňů. Sori jel jako hodinky a naprosto jistě oproti jiným břichoplazům.
Kia Sorento EX 2,5 CRDI DE LUXE Leder / Koni Heavy Track, H&R pružiny +45mm, H&R rozšíření 60/60mm
zdeny65
Příspěvky: 574
Registrován: pát kvě 18, 2012 6:11 am
Bydliště: Starý Vestec

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od zdeny65 »

Jirka N. píše:Včera jsem jel z Německa přes Cínovec a díky zvednutýmu Sorentu jsem si připadal naprosto bezpečně. Venku bylo cca 75 cm sněhu, vál silnej vítr, silnice byla místy zasněžená, zavátá a venku bylo -8 stupňů. Sori jel jako hodinky a naprosto jistě oproti jiným břichoplazům.
Taky si ho pěkně vymazlil.Akorát jsem ještě začal přemejšlet o přečalounění sedadel.Jak je zima a mám tam látku,tak je to jak když sedím nakusu ledu.A ještě k tomu taky ohřev.Nerad bych chytil vlka :lol: .
Jinak všem Sorenťákům přeju co nejvíc najetejch kilometrů bez oprav a tísíce kilometrů bez nehod.A samosebou taky hezký svátky a co nejlepší Nový rok!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Sorento 2.4 r.v.2004,LX červená metalíza
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od David-Petr »

pro ParnosCZ tak mě očekávej budu u tebe brzo zvonit já nejsem žádnej hej počkej nedržíš slovo neplatíš dluhy tak budeš po zásluze odměněn :mrgreen: :mrgreen: Upozornění pro ostatní bacha na něj!!!! Nejde o těch pár korun,ale o čestné jednání měl dost času ten problém řešit.Brzo mám cestu pojedu kolem tebe tak čekej. Nemám rád lidi jako seš ty příště tady na foru uděláš podraz na někoho jiného tak je potřeba prevence.Pokud si peníze odeslal (čemuž nevěřím)a převod se za ten měsíc někde zaseknul tak to smáznu a omlouvám se ti .Řeším to takhle a ne soukromkou v rámci prevence můj účet sem kontroloval asi 10x zda proběhla úhrada než jsem to napsal.Jsem taky jenom člověk kterej se může zmýlit Ahoj David
ParnosCZ
Příspěvky: 133
Registrován: stř bře 14, 2012 11:17 am
Bydliště: Jablonecko

Re: trošku překopávám ten korejskej zázrak

Příspěvek od ParnosCZ »

Promin, ale nebyl jsem doma sorry neboj poslu nejsem zadnej srac abych ti to nedal pockej do konce tydne prosim poslu ti to na ten ucet opravdu diky moc a nezlobse diky
Odpovědět