sraz KIA SORENTO termín 14-16 červen

Odpovědět
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

sraz KIA SORENTO termín 14-16 červen

Příspěvek od David-Petr »

Protože se docela počet majitelů vozu KIA SORENTO rozrůstá tak sonduju zájem o uspořádání setkání milovníků tohoto modelu.Minule to neklaplo tak to prubnem tento rok místo nechám na vás já navrhuju tak jako minule http://www.wilsonka.cz/ .Program v pátek příjezd na místo a potom až do neděle kopec srandy a zábavy spojený se spanilou jízdou.Děti a ostatní miláčci rodiny nejsou problém. kontakt tel.775671228 David
TERMÍN 14-16 ČERVEN MÍSTO DALEŠICE
Účastníci srazu
1. David+manželka nekonfliktni čtyřicátníci a kluk 5 let -spaní stan
2. orangi Dalešice
3. serti
4. viita + manželka + kluk 11let + motorový člun Dalešice
5. viktor Dalešice
6. vraba43
7. Dragoun33
Naposledy upravil(a) David-Petr dne sob dub 20, 2013 12:37 pm, celkem upraveno 14 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
serti
Příspěvky: 90
Registrován: sob zář 03, 2011 9:20 am
Bydliště: Ledce, okr. Hradec Králové

Re: sraz KIA SORENTO

Příspěvek od serti »

Ahoj. Sraz by byl určitě fajn. Myslím, že termín musíš asi nějaký určit a lidi se přizpůsobí. Nikdy se to idealně nebude všem hodit. Já bych navrhl první půlku června, ještě před sezonou dovolených.
Kia Sorento 2,5 CRDI 16V, r.v.2004, automat
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: sraz KIA SORENTO

Příspěvek od viktor »

V loni jsem byl na daleškách sám,i tak tam bylo super.Nebýt nepodařeného srazu,tak ani nevím,že je u nás taková super přehrada.Letos jedeme zase sraz - nesraz.Díky za tip.
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: sraz KIA SORENTO

Příspěvek od David-Petr »

Tak co třeba 14-16 červen nebo 28-30 červen . Nemůžu 21-23.6 jedu na Land Cruiser party
orangi
Příspěvky: 101
Registrován: pát črc 13, 2012 6:39 pm

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od orangi »

Ja by som aj bral. Síce termín je ešte ďaleko, ale predbežne tam pôjdem. Nech je to v Čechách kde len chce. Potrebujem sorentíka poriadne prevetrať.
viita
Příspěvky: 194
Registrován: stř zář 08, 2010 9:54 pm
Bydliště: Nové Syrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od viita »

Rád se zůčastním 8-9 nebo14-16.června,zbytek mám již obsazený.Minule jsem se snažil sraz uspořádat, ale mimo Viktora to všichni vzdali. Pokud to bude na Dalešicích, vezmu loď a bude o další zábavu navíc, kdo chce , může si zkusit lámat haksny při vodním lyžování :D

Jenom pro info , co se na Wilsonce dá- takto jsem se to snažil svolat minulý rok:


Místo konání: Autokemp Wilsonka - http://www.wilsonka.cz/ znám osobně- velmi příjemné prostředí, možnost ubytování ve stanech , nebo v chatkách
Strava- to je na každém, možno vzít grily, dá se tam i oheň, je tam hospoda.
Parkování- bez problému , kemp je fakt velký
Datum konání: upřesní se , ale viděl bych to na červen
Přihlášky: bez přihlášek, pouze předběžný seznam, kdo bude chtít, tak prostě přijede
Program: pokec okolo našich miláčků, koupání, grilování , možnost vodních sportů- taky vodní lyže, projížďka na motorovém člunu, jezdí tam i parník a v neposlední řadě lehce ospolečná návštěva Dalešického pivovaru - ano to je tam, co se točily Postřižiny
Podmínka účasti - dobrá a pohodová nálada.
Myslím, že je nás v týdle republice dost ( a je jedno jestli ropáků, nebo benzíňáků ),ale na rozdíl od příznivců jiných značek se neděje nic.
Tak se sakra dejme dohromady, vždyť by to mohl být fajn víkend a třeba si i vzájemně pomůžeme - třeba jen radou.
Tak co pánové (ale samozřejmě i dámy) dáme něco dohromady???
Vše se dá opravit, jen se nesmí vědět, že to nejde....
Sorento 3,5 EX, benz. r.2005
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od David-Petr »

Já osobně než Dalešice se raději přikláním ke kempu pražák u Vodňan je tam klid a spousta krásných míst v blízkém okolí např.Hoštice.
Ale ve finále je mi úplně jedno kde to bude hlavně ať to klapne.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od viktor »

I já samozřejmě vezmu motorák( už k vůli tomu abych měl kde chrápat).
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od David-Petr »

Tak to si domluvte ještě ledoborec ten vám bude razít cestu ,protože zima bude trvat do konce listopadu a to začíná další tak si vemte raději lyže na sních a né na vodu popřípadě brusle. Nic se neděje motorovku mám v autě tak vám nějakou cestu prořežu pokud to jinak nezvládnete. UZAVÍRKA POTVRZENÍ ÚČASTI JE 1 června

Program udělám podle počtu přihlášených a doufám ,že nás bude aspoň na maryáš.Pokud to bude na Dalešicích tak v pátek po příjezdu ubytování stan nebo chatka tu si každej domluví sám potom dáme nějakej alkohol a nějaké jídlo je tam hospoda nebo vlastní zásobárna to je na každém jak chce.Pokud bude zájem tak dohodnu prohlídku pivovaru a elektrárny popřípadě naplánuji nějakou bojovku s plněním úkolů na trase cca 120km nic složitého takovej orientační závod, vítěz zaplatí útratu v hospodě všem účastníkům srazu :D :D .
Pokud to bude u Vodňan tak pátek je stejnej a další program dáme nějak dohromady je tam fakt hodně zajímavostí třeba http://www.helfenburk.estranky.cz/
Dřevo na večerní ohně zajistím a dodám .Já i má žena pracujem na záchrance tak i tu zdravotní pomoc zajistíme (slivovice,rum ,atd.)
Tak budu doufat ,že to napodruhé klapne zatím vedou Dalešice tak to vše budu tak nějak směřovat tímto směrem.
Uživatelský avatar
vraba43
Příspěvky: 35
Registrován: pon črc 16, 2012 11:05 pm
Bydliště: Pardubice

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od vraba43 »

Hoj lidi pokud budu mít čas tak bych se rád přidal ...místo mi je v celku jedno(kdy by byla ale možnost někde zajet do terénu tak by to vůbec nevadilo :) ) jde mi jen o termín...a ten bych potřeboval vědět tak 14 dní do předu ....
sorento 2.4+lpg ex
David-Petr
Příspěvky: 235
Registrován: pon dub 02, 2012 9:02 pm

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od David-Petr »

Termín 14-16 červen ti vyhovuje? Terén nebude problém nějakej lehkej najdem a třeba se ještě někdo přidá.Pokud toužíš po terénu tak co v srpnu Rumunsko oblast Maramureš opravdu pohodové ježdění kde hrozí max odření od větviček a jinak docela pohoda.
viktor
Příspěvky: 328
Registrován: stř úno 16, 2011 5:58 am

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od viktor »

Mi je termín vcelku buřt,na ten víkend před prázdninama se to vždycky nějak udělá.Rád bych zase dalešky,ale i to je jedno.Hlavně aby to kurvítko ( autem to nenazvu ani v opici) vydrželo pohromadě.Už jezdí příliž dlouho na korejské poměry.
orangi
Příspěvky: 101
Registrován: pát črc 13, 2012 6:39 pm

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od orangi »

Dnes som rozmýšľal nad touto akciou a normálne sa teším. Osobne som za Dalešice :)
Uživatelský avatar
vraba43
Příspěvky: 35
Registrován: pon črc 16, 2012 11:05 pm
Bydliště: Pardubice

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od vraba43 »

na sto pro účast potvrdím až tak 14dni před ale v párci snad ten termín nic nemám ....O Rumunsku jsem docela přemýšlel ale je to docela drahé (takle koukal jsem na offroud-foru na pořádání zájezdů) nevím jak by to vyšlo jenom na vlastní pěst...ale zaujalo mě to... záleží jak mi brouček bude sloužit a zda mu někde neublížím.. a bych něco našetřil což je docela můj velký problém..:)už teď jsem do nej zainvestoval nemalí peníz ale naštěstí né do závad ale na zkrášlení a chystám se i na malé úpravy ....
sorento 2.4+lpg ex
Uživatelský avatar
serti
Příspěvky: 90
Registrován: sob zář 03, 2011 9:20 am
Bydliště: Ledce, okr. Hradec Králové

Re: sraz KIA SORENTO nástřel termínu 14-16 červen

Příspěvek od serti »

Ahoj. Potvrzuji účast, je mi jedno kde to bude.
Kia Sorento 2,5 CRDI 16V, r.v.2004, automat
Odpovědět