Problémy,ale už větší

Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Marecek píše:Riccardo: no nevím, jak chceš k nehodě před x dny dodatečně vystavit hlášení od Policie ČR. Možná se pletu, ale museli by být fotky z místa nehody, vyjádření obou účastníků atd. Jestli se nepletu, tak i škodní událost by měla být nahlášena poměrně rychle (myslím si, že nějaká lhůta tam určitě bude). Potom i příp. vyplácení by bylo asi zdlouhavé.
Já se jenom ptám, jestli si to už zjišťoval. Líná huba, hotové neštěstí. Myslet si něco, ještě neznamená to vědět. A u nás bych se nedivil ničemu. Když mi mohli přepsat v techničáku typ motoru proti čestnému prohlášení, že jsem se spletl, no tak si myslím, že je možné všechno ...
Reklama
 

Riccardo
Příspěvky: 35
Registrován: pon čer 04, 2007 10:33 pm

Příspěvek od Riccardo »

Marečku nic proti tobě, ale ten tvůj pesimismus mně fakt žere. Však i policajti a pojišťováci jsou lidi.
A ty plechy jsou fakt pozinkované ! :D
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Zdar ty pozinku :lol: . Nejsem vůbec pesimista, kdo mě zná, ví, že jsem jeden velkej smíšek. Ale prostě dneska to není, jak před 20-ti lety, kdy prošlo a šlo všechno. Tohle si na triko dneska nikdo nevezme..At žije pozink :lol: :lol:
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

V pojištovně mi řekl,že to už nevadí,že jsem je nevolal..Prý to u nich zase tak nehrotí..Kámoš mi řekl,že prý to berou i do 70.000,- s velkým klidem..Když si to na pojištovně fotil,tak říkal,že by to neviděl tak zle,tak uvidíme jak to dopadne
Marecek
Příspěvky: 122
Registrován: ned úno 25, 2007 7:06 pm
Bydliště: Praha 5-Nové Butovice

Příspěvek od Marecek »

Vlasta: Tak ať to dopadne co nejlíp a hlavně, ať je mazlík zase bez modřin
Kia Rio II, 1.4LX+,rv.07 béžový interiér :-), červená metla, SOPTÍK
kia mechanik
Příspěvky: 52
Registrován: stř pro 20, 2006 11:04 pm

Příspěvek od kia mechanik »

Vlasta píše:V pojištovně mi řekl,že to už nevadí,že jsem je nevolal..Prý to u nich zase tak nehrotí..Kámoš mi řekl,že prý to berou i do 70.000,- s velkým klidem..Když si to na pojištovně fotil,tak říkal,že by to neviděl tak zle,tak uvidíme jak to dopadne
Dnes ti to jelo do laku... :wink:
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

kia mechanik píše:
Vlasta píše:V pojištovně mi řekl,že to už nevadí,že jsem je nevolal..Prý to u nich zase tak nehrotí..Kámoš mi řekl,že prý to berou i do 70.000,- s velkým klidem..Když si to na pojištovně fotil,tak říkal,že by to neviděl tak zle,tak uvidíme jak to dopadne
Dnes ti to jelo do laku... :wink:
Tak to zírám...Nečekal jsem,že je někdo přímo u zdroje..Děkuji moc za info a když to bude možné tak jsem zvědav jak to dopadlo a zda se našlo i něco jiného...Díky moc
Vlasta
Příspěvky: 84
Registrován: čtv kvě 31, 2007 7:47 am
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasta »

tak až dnes by mělo být vše hotovo a měl bych jít pro auto..Problém byl s ČSOB,zapoměli poslat devinkulaci..Nevím co vše se dělalo,ale vím už ceny..Za opravu to bude 89.000,- a za servisní prohlídku při 30.000 km 6.200,-u servisní prohlídky by mělo být něco navíc,žádal jsem kontrolu spojkového ložiska,tak jsem zvědav jak to dopadlo..pak přidám podrobnosti
grafix
Příspěvky: 29
Registrován: pon kvě 14, 2007 9:28 am

Příspěvek od grafix »

vlafi, 89tis ??? myslel jsem zes mel jen prohlou hauptnu, trochu naraznik a svetlo a mozna masku.... a osmdesatdevet tisic...???
angel
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 14, 2007 2:45 pm

Klepání z prostoru zadní nápravy

Příspěvek od angel »

Problém, který by mohl být za nějaký čas větší. V dubnu koupený 1,6 CRDi EX, po cca 8000 km začal na narovnostech vydávát nepříjemné zvuky - klepání někde od zadní nápravy. Vzali si to do servisu NHCar, 2 hodiny hledali, vozil se mechanik i v kufru zavřený, všechno na nápravě dotáhli a výsledek ? Klepe to pořád stejně. Napsali do Žiliny co s tím, ale zatím ticho po pěšině. Nemáte někdo podobnou zkušenost ?
Esther´s
Příspěvky: 11
Registrován: ned kvě 20, 2007 8:53 pm

Příspěvek od Esther´s »

Skúsenosť s tým nemám, ale ak by si zistil nové info, daj vedieť, kde bol problém.
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

Vybití baterie

Příspěvek od Mirda »

2 dny jsem mazla nepoužíval. Dneska jsem přišel do garáže, zkusim nastartovat a nic. Když jsem to zkoušel nahodit přes kabely, motor vůbec netočil. Přijela asistence, nabili baterku a řekli, že je úplně vycucaná. Prej do Cee'dů dávaj nějaký gelový baterie, který jsou sice schopný vygenerovat obrovskej proud, ale maj prej minimální kapacitu. Ptal se mě, jestli nebyly rozsvícený světla nebo jestli tam nemam navíc namontovaný bluetooth nebo něco, co by za stání mohlo žrát baterku. Mno, nic jsem tam neměl, takže auto jelo do servisu na "zátěžový zkoušky" baterky. Jakmile jsem nastartoval, tak mi navíc přestalo fungovat ESP a nedalo se ani nijak zapnout... :(
Mirda
Příspěvky: 19
Registrován: ned dub 08, 2007 12:43 pm

.

Příspěvek od Mirda »

Tak jsem si přivezl auto domů. Šel pro něco do bytu.....a už zase nenastartoval. :( Dneska mi vyměnili baterku
dtamas
Příspěvky: 8
Registrován: ned pro 30, 2007 11:06 pm

HA HA

Příspěvek od dtamas »

vobec ta nelutujem http://www.youtube.com/watch?v=5eXeiDb7 ... re=related kvoli takemu som sedel na voziku pol roka dufam ze sa stoho ponaucis! http://www.youtube.com/watch?v=Xo3RDwkc ... re=related
Odpovědět